HP EliteBook 8440p nejde zapnut

Procesory, grafické karty, matičné dosky, pevné disky,...

Moderátori: psichac, Moderátori

Používateľov profilový obrázok
mr.dred
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 5713
Dátum registrácie: 17 Aug 2011, 00:00
Bydlisko: Handlová
Vek: 58

Re: HP EliteBook 8440p nejde zapnut

Príspevok od používateľa mr.dred » 03 Sep 2018, 09:26

Nenútim nikoho používať. Mám W7 a odskúšaný DriverBooster . Použijem ho po inštalácii systému vždy len raz (viac nie je potreba). Dokonca zvládol posťahovať ovládače aj do dievkinho novšieho NTB (Lenovo) ,ktorému W7 nechutila vôbec (len vyšší).

Mňa zas nikto neprinúti použiť nejaké CC a iné klínery :evil:
0
Čo ťa nezabije... to sa vráti a skúsi to znova !!!

Používateľov profilový obrázok
CxMato
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 122
Dátum registrácie: 08 Dec 2017, 08:21
Bydlisko: Banská Bystrica
Vek: 27

Re: HP EliteBook 8440p nejde zapnut

Príspevok od používateľa CxMato » 03 Sep 2018, 09:42

Ahoj, k tým driverom. Ako písali vyššie, pravým klikni na zariadenie, vlastnosti, detaily, HW ID a skopíruj si prvú "Value" a do googla prilep to čo si skopíroval a za tým driveridentifier. Príklad ACPI\TOS6205 driveridentifier. Na googli ti vybehne stránka, ktorá sa volá driveridentifier (priklad) a ked si ju rozklikneš, vypíše ti tam o aký ovládač ide + jeho názov. Potom už len pôjdeš na HP stránku, nájdeš si svoj notebook/pc a stiahneš ovládač ktorý hladáš. Samozrejme musíš vybrať správnu BIT verziu OS a aku verziu OS máš. :applause:
Prílohy
driver.png
0

pocitujlasku
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 6224
Dátum registrácie: 20 Júl 2007, 00:00
Vek: 41

Re: HP EliteBook 8440p nejde zapnut

Príspevok od používateľa pocitujlasku » 03 Sep 2018, 10:48

Cofi napísal:normalne si natahaj drivery z hp stranky a rozbal do jedneho adresara s podadresarom pre kazdy driver
To sa velmi nepodari, hp ma vsetko instalacky, nie zip. Aj ked tie instalacky sa rozbalia do c:\swsetup takze staci spustit instalacku, nech to rozbali a potom zrusit. tie rozbalene tam ostanu.
Obcas len nestaci dat vyhladat inf, tie instalacky obcas robia aj nastavenia, bez ktorych ten driver nefunguje. A zrovna hp ma celkom ciste ovladace, bez nejakeho balastu (ten ma samostatne hp support, ci ako sa ten soft vola).
0
Jedním z největších projevů nedůvěry v Boha je hromosvod na kostele.

Cofi
Nový člen
Nový člen
Príspevky: 74
Dátum registrácie: 25 Jan 2010, 00:00
Vek: 43

Re: HP EliteBook 8440p nejde zapnut

Príspevok od používateľa Cofi » 03 Sep 2018, 12:05

velmi by sa to malo podarit..robim obdobne 2-3 instalacie tyzdenne..ide aj to execko rozbalit
..ale mas pravdu..obcas sa nejaky zadrhel najde
0

Napísať odpoveď
  • Podobné témy
    Odpovedí
    Zobrazení
    Posledný príspevok