Elektro fórum

Kecajte o čom chcete...

Moderátori: mirosne, Moderátori

jimmy_xp
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 559
Dátum registrácie: 08 Feb 2008, 00:00

Elektro fórum

Príspevok od používateľa jimmy_xp » 09 Mar 2012, 10:53

Ahojte. Poraďte mi prosím nejaké slušné, odborné elektrofórum, podobné tomuto pár rokov dozadu. Pretože tu sa už človek ani odpovede ani pomoci nedočká. Ďakujem
0

Používateľov profilový obrázok
Peťus
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 3940
Dátum registrácie: 07 Mar 2009, 00:00
Bydlisko: Praha
Vek: 34
Kontaktovať používateľa:

Re: Elektro fórum

Príspevok od používateľa Peťus » 09 Mar 2012, 11:18

kdo se blbě ptá, tak se nic nedozví. Nebo jestli si opak a chceš něco hrozně moc složitýho, tak podobně jako v prvním případě (ale o tom pochybuju)

http://www.forum.federmann.cz/index.php
ebastlirna.cz

atd, ale doporučuju to první ;-)
0
https://chiptron.cz - novinky ze světa elektro (Arduino, Raspberry Pi, STM32, ESP8266, ESP32,...)

Wicker

Re: Elektro fórum

Príspevok od používateľa Wicker » 09 Mar 2012, 11:42

Nič nové, hlavne, že Ty ak vieš tak inému poradíš, to je tak no...

Používateľov profilový obrázok
danhard
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 3226
Dátum registrácie: 15 Apr 2009, 00:00
Bydlisko: Jesenice u Prahy
Vek: 68

Re: Elektro fórum

Príspevok od používateľa danhard » 09 Mar 2012, 12:34

Poptej se v Sunset Beach :D
0

jimmy_xp
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 559
Dátum registrácie: 08 Feb 2008, 00:00

Re: Elektro fórum

Príspevok od používateľa jimmy_xp » 09 Mar 2012, 12:39

Peťus, nemám ten pocit, žeby som sa blbo pýtal, otázku sa snažím vždy zrozumiteľne a jasne položiť...
danhard - Sunset Beach prezývajú naše malé malebné mesto na východe Slovenska - Sabinov ;)
0

Split

Re: Elektro fórum

Príspevok od používateľa Split » 09 Mar 2012, 13:39

ak vies po anglicky tak edaboard.com

Dolfi
Power user
Power user
Príspevky: 11703
Dátum registrácie: 17 Aug 2008, 00:00
Bydlisko: Prešporok (BA)
Vek: 71

Re: Elektro fórum

Príspevok od používateľa Dolfi » 09 Mar 2012, 15:01

jimmy_xp napísal: Pretože tu sa už človek ani odpovede ani pomoci nedočká.
Tak prepáč ! Já sa aj dosť snažím ! Ale akosi tie tvoje peniaze na môj účet nechodia, aby som musel ! Ďakujem za pochopenie ...! :oops:

(P.S.: Vidím v inom príspevku, že sa "neserieš". Tak sa dohodnime ! A budem ti zaviazaný ...) ! :wink:
0
Druhotriedny nadriadený si nikdy nevyberie prvotriedneho ale treťotriedneho podriadeného.

Nomen

Re: Elektro fórum

Príspevok od používateľa Nomen » 09 Mar 2012, 15:45

Predpokladam , ze ti slo o tie menice , ved sam si si vybral aj zhodnotil , tusim si len chcel od ostanych aby ti ich posladali a ozivili .
http://svetelektro.com/Forum/menic-12v-230v-t24632.html

jimmy_xp
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 559
Dátum registrácie: 08 Feb 2008, 00:00

Re: Elektro fórum

Príspevok od používateľa jimmy_xp » 09 Mar 2012, 15:53

Dolfi, Tebe som povďačný za veľa vecí, vieš dobre ako som to myslel ;)
Nomen - meniče boli už len posledná kvapka. Neviem, ale mám pocit že ma asi chceš uraziť. Nie som taký sprostý aby som to nedokázal oživiť a poskladať...Máš pocit, že som o niečo také žiadal? Ja nie!
//PS:Dolfi, schválne, koľko by si tak chcel za odbornú konzultáciu keď už sme pri tom?
0

Dolfi
Power user
Power user
Príspevky: 11703
Dátum registrácie: 17 Aug 2008, 00:00
Bydlisko: Prešporok (BA)
Vek: 71

Re: Elektro fórum

Príspevok od používateľa Dolfi » 09 Mar 2012, 16:39

jimmy_xp napísal: Dolfi, schválne, koľko by si tak chcel za odbornú konzultáciu keď už sme pri tom?
Nič ! Ak viem poradiť, tak mi stačí len radosť z toho, že niekto má radosť ... :wink:

(Moje podpichnutie ber len ako poukázanie na skutočnosť, že tu na fóre nikto nie je nikomu za nič zaviazaný. A ak niekto má pocit, že si svoje vedomosti musí chrániť, alebo sa mu nechce, alebo ho niekto výslovne serie a preto, alebo ..., tak nemáš žiadny "právny" nárok si čokoľvek nárokovať ...).
0
Druhotriedny nadriadený si nikdy nevyberie prvotriedneho ale treťotriedneho podriadeného.

mato3000
Power user
Power user
Príspevky: 9767
Dátum registrácie: 04 Jan 2009, 00:00
Bydlisko: BA

Re: Elektro fórum

Príspevok od používateľa mato3000 » 09 Mar 2012, 17:38

môžeš si akurát tak zrušiť účet :D
0

Používateľov profilový obrázok
5ko
Power user
Power user
Príspevky: 10166
Dátum registrácie: 18 Feb 2010, 00:00
Vek: 68

Re: Elektro fórum

Príspevok od používateľa 5ko » 09 Mar 2012, 21:23

Nehnevaj sa ,ale to mi pripadá ,ako keby si sa u doktora opýtal, či nepozná nejakého lepšieho ako je on, lebo ti nedokáže určiť diagnozu. :wink:
Skús to niekedy a sleduj ,ako sa zatvári.Myslím, že podobne ako všetci ,čo to tu prečítali.
Musíš rátať s tým,že na žiadnom fóre nie je z každej oblasti dvadsať machrov,zavesených na klinčoku, čo nemajú inej roboty, len sedieť za PC a čítať otázky a odpovedať na ,,každú blbosť"/nemyslím, práve teba, nemámm prehlad o tvojich príspevkoch a otázkach/.Záleží od šťastia, či pri svojom probléme natrafíš na niekoho , kto má čas a aj vedomosti ti fundovane poradiť a venovať sa tomu dlhšie, pretože každý má aj svojej roboty dosť.Uvedom si , že ak chcem od niekoho niečo, musím mať pochopenie a trpezlivosť,aj ked človeka niekedy tlačí čas .
Viem čo je to mať týždeň niečo rozobraté na stole a zavadzia mi to a nemôžem sa pohnúť ďalej bez cudzej pomoci.
Ale bohužial, ked som blbý,musím sa bud spolahnúť na niekoho iného, alebo sa to naučiť sám.
V každom fóre sa časom ,,kapacity" menia ,odchádzajú...prichádzajú nové hlavy,takže sa mení aj úroveň odbornosti.
No čo už, urob, ako uznáš za vhodné.
0
Lenivosť je matka pokroku.Lenivý človek rozmýšla,ako by si robotu uľahčil a tak niečo vynájde.
Ku každému čínskemu výrobku by mali pribaliť jedného číňana, aby som ho mohol nakopať do ....,ked sa to pokazí.

Používateľov profilový obrázok
AndiCibula
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 2494
Dátum registrácie: 29 Nov 2009, 00:00
Bydlisko: Brno
Vek: 33
Kontaktovať používateľa:

Re: Elektro fórum

Príspevok od používateľa AndiCibula » 09 Mar 2012, 21:39

http://www.eevblog.com/forum/
Ohľadom meracej techniky sa mi zapáčil EEVblog :)
0
Performance in nanospace.

Napísať odpoveď
  • Podobné témy
    Odpovedí
    Zobrazení
    Posledný príspevok