Co vás dneska potěšilo? (1)

Kecajte o čom chcete...

Moderátori: mirosne, Moderátori

Používateľov profilový obrázok
Axwell
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 2388
Dátum registrácie: 28 Feb 2009, 00:00
Vek: 32

Re: Co vás dneska potěšilo? [Pokračujte]

Príspevok od používateľa Axwell » 05 Mar 2013, 14:28

Napster050 napísal:no ono je to s tým uzemňovaním vane a batérií tak trochu lotéria.. keď ťa bude niekto chcieť zabiť, tak mu stačí prehodiť na tú zem fázu a je to... nikto by na to neprišiel.. a ešte ked to potom prehodí naspäť... 8)
to bola sprcha, na keramickych dlazbach, trubky v stenach su plastove, niekde je to uzemnene zrejme ale neviem ako a kde :D

vanu mame ale plastovu, tam to nerobilo ani vtedy.
0

mato3000
Power user
Power user
Príspevky: 9767
Dátum registrácie: 04 Jan 2009, 00:00
Bydlisko: BA

Re: Co vás dneska potěšilo? [Pokračujte]

Príspevok od používateľa mato3000 » 05 Mar 2013, 15:12

dokelu chlapi, prezradte mi koľko vám vydrží funkčný mobil. ja neviem či som nejaký dement, ale zase som svoj roztĺkol :( a to už druhý krát za 3 mesiace. ale už sa nedá asi opraviť .... nevydrží mi mobil ani rok. som z toho na nervy
0

Nomen

Re: Co vás dneska potěšilo? [Pokračujte]

Príspevok od používateľa Nomen » 05 Mar 2013, 15:19

zaujimave , to som si myslel ze len ja .. , rozstrieskal som moj rocny Samsung nejaka rada Gxxx s kladivom na linke , normalne sa vypalil plast na doske z baterky ako horela ,.. ani sa nepytaj preco ..

Používateľov profilový obrázok
psichac
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 5097
Dátum registrácie: 27 Okt 2009, 00:00
Bydlisko: Bratislava
Vek: 30
Kontaktovať používateľa:

Re: Co vás dneska potěšilo? [Pokračujte]

Príspevok od používateľa psichac » 05 Mar 2013, 15:29

hm... pokus o hasenie? :mrgreen:

ja som konečne po 3 mesiacoch?...asi...vymenil "len" LCD na notebooku od kamoša...takže konečne to je hotové :D
0
zaujimáš sa o DVB-T alebo DXing všeobecne? klikni sem a dozvieš sa viac
-->FTP server<--||diskusia k FTP serveru||zase tie tvoje komentare...
Inak som Rado ;)

mato3000
Power user
Power user
Príspevky: 9767
Dátum registrácie: 04 Jan 2009, 00:00
Bydlisko: BA

Re: Co vás dneska potěšilo? [Pokračujte]

Príspevok od používateľa mato3000 » 05 Mar 2013, 15:33

LCD na notebooku mám prasknuté už asi rok :? , našťastie funguje aj keď už neni dotykový, ale to mi nevadí ... no nič nejako som ho oživil a spravil zálohu. tak dúfam že sa mi podarí preniesť všetko do nového. vlastne sa mi to ešte nikdy korektne nepodarilo a mám tam velmi dôležité veci... a ide sa kúpť nový :cry:
0

Používateľov profilový obrázok
rudko
Power user
Power user
Príspevky: 2340
Dátum registrácie: 28 Dec 2012, 08:33
Vek: 37

Re: Co vás dneska potěšilo? [Pokračujte]

Príspevok od používateľa rudko » 05 Mar 2013, 15:42

mato3000 napísal:dokelu chlapi, prezradte mi koľko vám vydrží funkčný mobil. ja neviem či som nejaký dement, ale zase som svoj roztĺkol :( a to už druhý krát za 3 mesiace. ale už sa nedá asi opraviť .... nevydrží mi mobil ani rok. som z toho na nervy
No ja som teraz asi pred mesiacom menil mobil po 4,5 roku a aj to len pre to ze som ho po jednom velmi neprijemnom telefonate rozbil o stenu :-)
0
Drink coffee. Do stupid things faster with more energy...

Nomen

Re: Co vás dneska potěšilo? [Pokračujte]

Príspevok od používateľa Nomen » 05 Mar 2013, 15:48

Ako vravi klasik , za vsetkym hladaj zenu ?

Používateľov profilový obrázok
rudko
Power user
Power user
Príspevky: 2340
Dátum registrácie: 28 Dec 2012, 08:33
Vek: 37

Re: Co vás dneska potěšilo? [Pokračujte]

Príspevok od používateľa rudko » 05 Mar 2013, 15:48

Tak urcite ;-)
0
Drink coffee. Do stupid things faster with more energy...

Používateľov profilový obrázok
psichac
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 5097
Dátum registrácie: 27 Okt 2009, 00:00
Bydlisko: Bratislava
Vek: 30
Kontaktovať používateľa:

Re: Co vás dneska potěšilo? [Pokračujte]

Príspevok od používateľa psichac » 05 Mar 2013, 15:50

mato3000 napísal:LCD na notebooku mám prasknuté už asi rok :? , našťastie funguje aj keď už neni dotykový, ale to mi nevadí ... no nič nejako som ho oživil a spravil zálohu. tak dúfam že sa mi podarí preniesť všetko do nového. vlastne sa mi to ešte nikdy korektne nepodarilo a mám tam velmi dôležité veci... a ide sa kúpť nový :cry:
ak by si chcel tak ti s tým pomôžem, ale až po ústnych v máji :)
0
zaujimáš sa o DVB-T alebo DXing všeobecne? klikni sem a dozvieš sa viac
-->FTP server<--||diskusia k FTP serveru||zase tie tvoje komentare...
Inak som Rado ;)

neznamy

Re: Co vás dneska potěšilo? [Pokračujte]

Príspevok od používateľa neznamy » 05 Mar 2013, 16:14

mato3000 k tomu dodám len tolko

Obrázok
Obrázok


Obrázok

Používateľov profilový obrázok
AndiCibula
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 2494
Dátum registrácie: 29 Nov 2009, 00:00
Bydlisko: Brno
Vek: 33
Kontaktovať používateľa:

Re: Co vás dneska potěšilo? [Pokračujte]

Príspevok od používateľa AndiCibula » 05 Mar 2013, 16:15

mato3000 napísal:a ide sa kúpť nový :cry:
Ty antikonzument ides kupovat taky shit ?
Chyba je ze kupujes blbosti s mizernou odolnostou, skus kupit nejaky outdoorovy stroj s odolnym telom.
Ja som si mobil v zivote este nekupil, vsetky som dostal ako 2nd alebo 3rd hand, ta elektronika nema ziadnu hodnotu.
0
Performance in nanospace.

mato3000
Power user
Power user
Príspevky: 9767
Dátum registrácie: 04 Jan 2009, 00:00
Bydlisko: BA

Re: Co vás dneska potěšilo? [Pokračujte]

Príspevok od používateľa mato3000 » 05 Mar 2013, 16:33

no to je trošku problém, ak by som ho potreboval len na telefonovanie, tak prosím, ale to je prepych , čo si nemôžem dovoliť. proste musím mať prístup na net, kedykoľvek a to nie koli nejakým debilným sieťam. v podstate toto je jediné fórum kde chodím pravidelne. ani fuckbook či ako sa to volá nemám a napriek tomu ( na prekvapenie mnohých ) potrebujem prístup na net a to rýchlo :D . takže hej aj ja som mal nokiu a pod, a aj tie mali kurvítka tam tiež boli, ale vydržalo to hooodne, ale aj tak som ho zničil :D . no mobil už je , tak mi držte všetky palce aby som preniesol dáta z jedného do druhého bez strát :?
0

Používateľov profilový obrázok
muziker
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 6267
Dátum registrácie: 10 Mar 2009, 00:00
Bydlisko: BA, KE, RV, Praha, Toronto,
Vek: 75

Re: Co vás dneska potěšilo? [Pokračujte]

Príspevok od používateľa muziker » 05 Mar 2013, 16:58

No ja napríklad mobilný telefón potrebujem na to aby som počul ja aj môj proťajšok ak spolu telefonujeme. Predtým som mal tiež Nokie (6510, druhá ani neviem aká) a tiež vydržali v pohode každá nejakých 6 rokov.
Teraz mám asi 5-6 ročnú Nokiu N95 8GB dokonca s nainšalovanou GPS od Garmin + mapy ani neviem koľkých štátov, funkcie ako stereo rádio, MP3 prehrávač a množstvo ďalších. Nič z toho nepoužívam, lebo to jednoducho nepotrebujem. Ešte 8 Mpix foťák v ňom občas použijem. Dokonca ani SMS nepíšem - nechám to pubertiakom. Budem túto Nokiu používať dovtedy, kým bude batéria v pohode a nebudem kupovať zatiaľ iný mobil.
Obdivujem mladých ľudí ktorí menia večne svoje mobily a večne sú nespokojní, hoci ich strašne málo používajú na telefonovanie, ale väčšinou na samé hlúposti, hoci je to telefón a ten slúži primárne na telefonovanie.
Na prístup na net používam zásadne ntb s rýchlym prístupom cez káblovku (optika)
0
muziker

Používateľov profilový obrázok
Napster050
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 3048
Dátum registrácie: 01 Jan 2007, 00:00
Bydlisko: Turčianske Teplice
Vek: 34
Kontaktovať používateľa:

Re: Co vás dneska potěšilo? [Pokračujte]

Príspevok od používateľa Napster050 » 05 Mar 2013, 17:34

mato3000 napísal:dokelu chlapi, prezradte mi koľko vám vydrží funkčný mobil. ja neviem či som nejaký dement, ale zase som svoj roztĺkol :( a to už druhý krát za 3 mesiace. ale už sa nedá asi opraviť .... nevydrží mi mobil ani rok. som z toho na nervy
odpoveď je ukrytá v texte... :lol:
ja som ešte žiadny telefón nerozbil a ani nepoškriabal. všetky boli skoro ako nové (na niektorých sa ošúchali plasty - nekvalitné lakovanie) Takisto notebook je skoro ako nový. Ja neviem čo vy s tým robíte. Proste si neviete vážiť svoje veci.
0
Navštívte nový web o audiotechnike a podeľte sa s nami !
http://www.vintageaudio.tk/
môj YouTube kanál

mato3000
Power user
Power user
Príspevky: 9767
Dátum registrácie: 04 Jan 2009, 00:00
Bydlisko: BA

Re: Co vás dneska potěšilo? [Pokračujte]

Príspevok od používateľa mato3000 » 05 Mar 2013, 17:53

no neviem či je to o vážení si vecí, ak tie veci majú slúžiť svojemu účelu, tak nebudú predsa vo vatičke. samozrejme ak doma sedíš niekde a máš ho pri PC, tak prosím, ale môj mobil so mnou spraví denne 200km a pretelefonuje priemerne 45 min. takže hej môžem si ho odvážiť, ale akurát sa mi nechce vyberať váhu :D . samozrejme noteboook nepraskol lebo som na neho ráno dýchol pred umývaním zubov, ale spadol mi z vysokozdvižného vozíka nešťastne na roh, neviem či tvoj má takúto vymoženosť, ale môj sa mal možnosť povoziť, čo sa mu stalo takmer osudné, lebo som ho skoro prešiel :wink: . a tiež si ho môžem zvážiť aj každý den.
0

Používateľov profilový obrázok
Vojta
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1039
Dátum registrácie: 19 Nov 2011, 15:34
Bydlisko: Františkovy Lázně
Vek: 28
Kontaktovať používateľa:

Re: Co vás dneska potěšilo? [Pokračujte]

Príspevok od používateľa Vojta » 05 Mar 2013, 18:02

Mám Nokii C6. Minimálně 10 pádů na různé povrchy z výšky kolem 1-1,4 m, není jí v podstatě nic. A je to plastový dotykáč.
6300: Nalezena po vypadnutí z nějakého auta, prakticky bez poškození (měla kovový rámeček).
6230i: Totéž + utopení ve WC (od té doby jen nejde úplně vypnout, zůstává svítit displej) a pád z 1. patra paneláku, kromě závady v závorce jí také nic není.
Co Caterpillar B25? :)
0
Můj profil na Google+
Pokud se vám doma válí nějaké 8mm videokazety, diskety ZIP, SATA HDD nebo PCIe GPU a nepotřebujete je, napište ;-)
Obrázok

Používateľov profilový obrázok
Percos
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 369
Dátum registrácie: 21 Okt 2010, 00:00
Bydlisko: Cífer, Trnava
Vek: 30
Kontaktovať používateľa:

Re: Co vás dneska potěšilo? [Pokračujte]

Príspevok od používateľa Percos » 05 Mar 2013, 18:19

Takisto Nokia C6, mám ho vyše 3,5 roku a stále funguje. Len baterka už nevydrží to čo na začiatku.
0
Místo mozku, z piva kostku. :)

Používateľov profilový obrázok
Napster050
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 3048
Dátum registrácie: 01 Jan 2007, 00:00
Bydlisko: Turčianske Teplice
Vek: 34
Kontaktovať používateľa:

Re: Co vás dneska potěšilo? [Pokračujte]

Príspevok od používateľa Napster050 » 05 Mar 2013, 18:23

mato3000 napísal:no neviem či je to o vážení si vecí, ak tie veci majú slúžiť svojemu účelu, tak nebudú predsa vo vatičke. samozrejme ak doma sedíš niekde a máš ho pri PC, tak prosím, ale môj mobil so mnou spraví denne 200km a pretelefonuje priemerne 45 min. takže hej môžem si ho odvážiť, ale akurát sa mi nechce vyberať váhu :D . samozrejme noteboook nepraskol lebo som na neho ráno dýchol pred umývaním zubov, ale spadol mi z vysokozdvižného vozíka nešťastne na roh, neviem či tvoj má takúto vymoženosť, ale môj sa mal možnosť povoziť, čo sa mu stalo takmer osudné, lebo som ho skoro prešiel :wink: . a tiež si ho môžem zvážiť aj každý den.
aha, takže podľa teba by mali robiť notebooky ktoré vydržia aj pád z vysokozdvižky. Skoč z nej na hlavu ty a uvidíme či to vydržíš.

teda sorry že som ti povedal že si nevážiš svoje veci... u teba majú proste tú "vymoženosť" "nechtiac" rozbiť sa.

nechceš ísť do politiky ? aj tam všetko prekrútia vo svoj prospech.
0
Navštívte nový web o audiotechnike a podeľte sa s nami !
http://www.vintageaudio.tk/
môj YouTube kanál

neznamy

Re: Co vás dneska potěšilo? [Pokračujte]

Príspevok od používateľa neznamy » 05 Mar 2013, 18:26

no teraz sa používajú všelijaké kalené sklá a "gorilla glass" , odolné voči poškriabaniu síce môžu byť,ale sú krehké , stačí menší pád na bok a už to praská. Spolužiakovi spadol nový HTC s tvrdeným sklom a čo ja viem čím ešte z vrecka na linoleum v škole a sklo prasklo na polovičku ...

Používateľov profilový obrázok
sakraforte
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 415
Dátum registrácie: 29 Júl 2011, 00:00

Re: Co vás dneska potěšilo? [Pokračujte]

Príspevok od používateľa sakraforte » 05 Mar 2013, 18:28

0

Zamknuté
  • Podobné témy
    Odpovedí
    Zobrazení
    Posledný príspevok