Robota v planeo elektro

Kecajte o čom chcete...

Moderátori: mirosne, Moderátori

Používateľov profilový obrázok
medved
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 2619
Dátum registrácie: 02 Dec 2008, 00:00
Bydlisko: Prešov
Vek: 30
Kontaktovať používateľa:

Re: Robota v planeo elektro

Príspevok od používateľa medved » 01 Jún 2018, 21:16

presne tak, toto je to úplne najhoršie a potom to už je pre organizmus úplne v prdeli :confused: .. zažil som už aj iný extrém na brigáde cez výšku, to som to mal ešte viac zaujímavejšie. Behom jedného týždňa podľa náhody, ako vyšlo.. ranná, poobedná, nočná a potom ešte do toho párkrát aj 16h dva smeny po sebe a to tiež ako prišlo, raz ráno+poobede potom poobede+noc. Počas jedného týždňa som "spal" raz ráno, potom poobede tak večer.. našťastie len 1 mesiac a počas toho jedného mesiaca som mal až 1 voľný deň :applause: Čechy Hamé.. odporúčam si to tam zažiť :lol:
0

Používateľov profilový obrázok
zdenoeddie
Power user
Power user
Príspevky: 4083
Dátum registrácie: 25 Júl 2009, 00:00
Bydlisko: ked kus ta Presov 15km na vychod
Vek: 23

Re: Robota v planeo elektro

Príspevok od používateľa zdenoeddie » 01 Jún 2018, 21:19

Ziadna narazka na Prievidzu, ale vseobecne konstatovanie, len som prekvapeny z joziho. Blava nie je ani pre mna, pracoval som v 2 fy v PO, teraz som v KE, u Nemcov.
0

Samanko
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1107
Dátum registrácie: 03 Máj 2013, 16:18
Bydlisko: Up there in the sky

Re: Robota v planeo elektro

Príspevok od používateľa Samanko » 01 Jún 2018, 21:48

Oci sa mi otvaraju ked vidim za kolko dokazu niektori ludia sem pracovat -

medved
- to ty mas vysku a robis za 4 kila ?
jozi - ty mas tiez VS, ci ? Tvoju osobu z odb for poznam hadam 15 rokov, este z cias, ked si myslim chodil na 8rocne gymn a riesil si jeden zosilnovac za druhym.. Len tak pre obraz, moja sestra zaraba tak isto a to pracuje v podstate manualne, nekvalifikovanu pracu so strednou skolou ineho zamerania vo fabrike (aj tak na tej skole nezalezi). Je mi jasne, ze kazdy hlada nieco ine.. ale ..fakt ti na PD zato stoji ? Vsak elektromontaznik dnes zaraba viac.. Udrzbar detto..
0
“Strong people don't put others down... They lift them up.“ Michal P. Watson.
„Pravda musí čelit více zkoumajícím pohledům !"
„We cannot choose our external circumstances, but we can always choose how we respond to them'' Epiktetos

Mego
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 771
Dátum registrácie: 07 Sep 2016, 12:07
Bydlisko: Svit
Vek: 31
Kontaktovať používateľa:

Re: Robota v planeo elektro

Príspevok od používateľa Mego » 01 Jún 2018, 21:55

VŠ dnes neznamená nikde nič, pokiaľ nie si Mudr. Aj to je otázne. U nás vo Svite v lidli robí jedna slečna Judr. A čo že má judr? Aj tak vykladá rožky a blokuje.
Mne sa skôr oči otvárajú, keď vidím koľko zamestnávatelia platia robošom. Pritom samotní neschopní kravaťáci sú bez robošov v prdeli. Namiesto toho, aby im ruky nohy bozkali, že robia na ich rite, tak ich zdierajú. Ale to nebude trvať navždy ;)

Napríklad:
https://www.profesia.sk/praca/index-noslus/O3408079
Prihamaný index nosluš tam dáva tento inzerát každý deň. Zrejme sa na neho nikto nehlási a ja sa ani nečudujem. 2,75€/h je výsmech, to ti rovno po šichte môžu dať namiesto výplaty maxifľašu. Aj 16 roční cigáni, čo mi boli ručne kopať prípojku na vodu povedali, že za menej jak štyri ečka oni dreť nebudú a ja im verím (osobne by som nikomu cudziemu nešiel kopať za menej ako dvacku. Je to nuda, otrava a kríž).
0
Som skôr fyzik ako elektrotechnik.

Nestihne ťa nijaké nešťastie
a k tvojmu stanu sa nepriblíži pohroma.
Lebo svojim anjelom dá príkaz o tebe,
aby ťa chránili na tvojich cestách.
Na rukách ťa budú niesť,
aby si si neuderil nohu o kameň

pocitujlasku
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 6236
Dátum registrácie: 20 Júl 2007, 00:00
Vek: 41

Re: Robota v planeo elektro

Príspevok od používateľa pocitujlasku » 01 Jún 2018, 22:04

no ale vsak 4 ecka, to je po zdaneni a odvodoch cca 2 a nieco. Ak teda chces porovnavat porovnatelne. Predpokladam, ze sa drzis hesla nepokradnes a vsetko riadne davas na fakturu a odvadzas z toho dan.
0
Jedním z největších projevů nedůvěry v Boha je hromosvod na kostele.

Používateľov profilový obrázok
mr.dred
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 5742
Dátum registrácie: 17 Aug 2011, 00:00
Bydlisko: Handlová
Vek: 58

Re: Robota v planeo elektro

Príspevok od používateľa mr.dred » 01 Jún 2018, 22:04

medved napísal:No tu ešte bacha nato, nie je človek, ako človek
dostal som nedávno od zamestnávateľa (druhý krát za celú dobu) pozvánku na posúdenie nočnej práce - spôsobilosť....robím na smeny 36 rokov, prešiel som nepretržité vo všetkých možných variáciách,ale byť v robote 5 + 2 dni v raňajšej ma vždy vytáčalo skoro až k nepríčetnosti :evil: nevyspatý,mrzutý,poobede som nespravil ani prd...
.. a hovorím doktorovi: Pán doktor.. zakážte mi raňajšiu ! Môjmu zdraviu to neprospieva .... 8O kukal na mňa jak puk...
teraz máme dvanástky ( no jedenásť a polky) ...jedna denná od 06 do 18 a druhá nočná od 18 do 06 hod.a potom 2 dni voľno....super cyklus... 14-16 dní za mesiac v robote, kľzavé voľno, navyše hodiny...voľna kúsok nad spodnú hranu treniek - po ko - kotíka. Dúfam, že mi to tak ešte vydrží...chvíľu...do penzie...
0
Čo ťa nezabije... to sa vráti a skúsi to znova !!!

Používateľov profilový obrázok
E001
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1215
Dátum registrácie: 18 Nov 2012, 19:05
Vek: 67

Re: Robota v planeo elektro

Príspevok od používateľa E001 » 01 Jún 2018, 22:09

Tak trocha ma irituje tvoj prístup k ďalšiemu vzdelávaniu. Konkrétne, ako si sa vyjadril, že toto by som nerobil: " javista niesom, ani by som to nerobil". No prepáč, ale radšej budeš kopať základy, betonovať dosku a robiť izolácie a murárčinu? Na to sú tiež remeselníci, ktorí majú skúsenosti a vedia ako to spraviť - nedávno som bol na stavbe tu v BA, ktorú stavali asi podobní " odborníci". Omietkári museli miestami natiahnuť až 9 cm omietky, aby to bolo ako tak rovné. A už vidím, ako sa tešia tí elektrikári, ktorí osadili krabice pod prístroje na hrúbku omietky asi 5 -10 mm a som zvedavý, ako tí elektrikári osadia tie vypínače a zásuvky.
Tak trocha poznám túto krásnu časť našej krajiny, :potlesk: môj starý otec pochádzal z Lučivnej a neverím, že by si nenašiel čosi lepšie v Poprade, alebo okolí, čo je od Svitu na skok. A ako nastávajúci otec by si mal zvážiť aj vplyv pracovnej doby. Na jednej strane ak budeš robiť v trojsmennej prevádzke dvanástky, bude manželka dosť dlho - 12 hodín bez tvojej pomoci sama na všetky problémy - dieťa ochorie, alebo mu pôjdu zúbky, je to náročné. Hovorím z vlastných skúseností :) Na druhej strane máš medzi smenami kopec času venovať sa rodine. Alebo pôjdeš robiť za pár šupiek do toho elektro obchodu. To môžeš ísť rovno robiť čašníka do slušnej reštiky a na tringeltoch zaobíš viac, ako by si mal v planeo na provízii, ak nahodíš ten úslužný úsmev, ktorý budeš musieť používať aj v planeu. Skús v prvom rade pouvažovať čo ťa baví a v čom vieš byť lepší, ako ostatní. Iba tam máš šancu sa presadiť a zarobiť.
0

Používateľov profilový obrázok
Drakoush
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 10964
Dátum registrácie: 07 Feb 2012, 23:22
Bydlisko: Nitra
Vek: 28
Kontaktovať používateľa:

Re: Robota v planeo elektro

Príspevok od používateľa Drakoush » 01 Jún 2018, 22:12

Mego napísal:Aj tak vykladá rožky a blokuje.
Mne sa skôr oči otvárajú, keď vidím koľko zamestnávatelia platia robošom. Pritom samotní neschopní kravaťáci sú bez robošov v prdeli.
Mne sa zas otvára ritný otvor, keď vidím tú robotnícku čvargu robiť. Čím ľahšia robota, tým väčší idiot tam je. Celý čas Ti bude o kravinách hovoriť a celá jeho robota stojí za hovno. Za deň dojebe dve lopaty na mäkkej zemine - no je to možné?
A zas tí, čo robiť vedia, sa nesťažujú na plat. Alebo len nechcú :D No dá sa aj 4€/hod, aj viac a sedí v bagri na 8 hodinovej smene, alebo kormidluje finišér. Aj má čas fajčiť, aj pokecať, aj robí, aj zarobí.
0
Odkupujem zaujímavé meracie prístroje. Ponuky mailom alebo SS.

Používateľov profilový obrázok
medved
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 2619
Dátum registrácie: 02 Dec 2008, 00:00
Bydlisko: Prešov
Vek: 30
Kontaktovať používateľa:

Re: Robota v planeo elektro

Príspevok od používateľa medved » 01 Jún 2018, 22:17

Samanko napísal:medved - to ty mas vysku a robis za 4 kila ?
Už nie, ako som písal, bol som tam niečo málo cez pol roka a potom som dal výpoveď. Teraz som v lepšej firme vo všetkých smeroch, no ako som tiež písal, vzhľadom nato, čo tam robíme je to sakra málo.. ale zasa oveľa lepšie, ako ta predošlá firma. A nie VŠ nemám, po 2,5 roku som skončil, pokračovať ďalej s rokom navyše sa nedalo, no to je zasa na dlhšie písanie.

mr.dred - zaujímavé, no ja by som takto nemohol, by som bol na sračky vkuse a to doslova a presne ten môj kamarát nemá problém celú noc fungovať a celé doobedie prespí. Akurát, že jemu sa to nestrieda a stále má poobedie a časť noci, potom zvyšok noci do 3-4 rána bežne doma funguje a robí si svoje veci a potom až ide spať... on skôr proste nie. Potom, ako vychádza slnko zaľahne, vstane až na obed a v pohode. Nemá problém v noci šoférovať, ale nech nikto nechce od neho, aby šoféroval pred obedom... to zaspáva za volantom.
0

joži
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 374
Dátum registrácie: 06 Júl 2014, 10:55
Bydlisko: Lazany

Re: Robota v planeo elektro

Príspevok od používateľa joži » 01 Jún 2018, 22:25

To Zdeno a Samanko.

Veľa sa toho za posledné roky zmenilo. VS som nakoniec nedokončil lebo som ostal pred statnicami vysieť z jedným predmetom, tak som sa na to už vykašlal. V 2012 som sa oženil v 2013 stom sa mi narodila prva dcera v 2014stom druha. v 2014 som začal stavať v Lazanoch barak, aktualne tu od 24.12.2015 bývam. Takže dobrovolne som sa tu usadil a už sa odtialto nedostanem.
Robím v rodinnom podniku, takže je to celkom v pohode, čo sa týka kolektívu, vo firme sume už len 3ja kolega ktorý robíl SW veci zomrel v 2016stom tak som musel prebrať aj jeho SW časť práce.
do 1.1.2018 som všetko tahal z jedneho platu, chvala Bohu manelka už robí tak sa sice lepšie nedýcha ale aspon možeme dom podokončovať.
BTW Samanko neviem takto kto si, ale ak sa pozname tak ta pozývam na kavu alebo tak :)
0

Mego
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 771
Dátum registrácie: 07 Sep 2016, 12:07
Bydlisko: Svit
Vek: 31
Kontaktovať používateľa:

Re: Robota v planeo elektro

Príspevok od používateľa Mego » 01 Jún 2018, 22:30

Ono je to také dvojsečné. Každopádne z planeo sa mi do 17:00 neozvali a teda uprednostnili iného uchádzača
Sranda, v koderskej praxi sa mi doteraz nestalo, že by uprednostnili namiesto mňa niekoho iného. Zrejme za to môže počet kóderov a chujová robota, ktorú treba robiť. Aj v nesse bolo okolo 40-50 pozícií otvorených, na ktoré sa už prakticky nemal kto hlásiť.

Čo sa týka tých stavieb, tak áno, radšej budem betonovať a murovať, robiť strechy, lepenky a podobné somariny. Lebo tam sa aj kus fyzicky hýbem (za PC nie), robíš na čerstvom vzduchu a nikto ťa nebuzeruje. Navyše sa tam hýbu iné prachy. Ako hovorím, pri programovaní sú len silácke reči, že jaké majlandy zarábajú kóderi, avšak je len veľmi málo koderov, ktorí zarábajú naozaj schopné prachy. Na všetkých pohovoroch kde som bol ohľadom kodenia (t.j. dokopy asi 20, možno aj viac), tak všade na mňa pozerali, že dajak si fandim,ž e chcem v čistom tisicku. Na stavbe si tisicku viem zarobiť raz-dva. Opäť - pokiaľ máš zákazku normálnu:

Urobiť základy, pokiaľ je externy bager a externe dovážaš betony
100 štvorcov podklad, čiže 10x10 dom.
1. Výkop - nič, vykope bager, to ma nezaujíma - zamerania výšiek a pod. to ma zaujíma
2. Zemniace pásy do zeme, príprava kanálizácie
3. Betonovanie pásov (rigaš z pumpy a uhladiš lietadlom, čiže robota asi na 4 hodiny)
4. Ukladanie a roxorovanie Hčiek (debniacich tvárnic)
5. Betonovanie Hčiek (rigaš z pumpy a zhutnňuješ roxorom. Robota na dve hodiny)
6. Rozhrňanie makadamu/štrku/zeminy a žaba/žehlička - pol dňa roboty
7. Šalovanie deky aj s viazaním - pol dňa roboty
8. Na kari siete serem, do deky dávam z princípu hotový drátkobetón. Je to lacnejšie a jednoduchšie riešenie ako kari siete
9. Betonáž deky - rigam z pumpy a vyhladzujem. Síce piplačka, na ktorú mám nervy, ale prežijem. Pol dňa roboty

Za týždeň mám na ruke minimálne 1500€, dajme tomu, že po zdanení 700€. To je skoro celý mesačný plat za ustavičného buzerovania, chytania hemeroidov a stresu za kompom v nejakej spoločnosti. Čo na tom, že v openspace je klíma, keď ju nemôžeme použiť, hoci sme v skleníku, lebo rozcicanému kolegovi prechladne močový mechúr, alebo nadsemenník.

Alebo voda
1. Vyrezať/vybuchať drážky (na toto mám najradšej porotherm. Rafeš kladivom a odpadáva ti väčšia, alebo menšia časť potreby, ako potrebuješ a drážka je hotová)
2. Natiahnuť HTčka odpadove - 1 deň roboty už aj s prípravou na hajzle a odsávanie na streche/zboku domu
3. Natiahnuť wirsbo-uponor vodu so záslepkami - druhý deň roboty
4. Tlaková skúška a krásnych 400€ za dva dni roboty máš na ruke

Alebo elektrika
1. Vyrežeš drážky a diery na inštalačné krabice - 1 deň nech nežerem. Rovno krabičky lepím do lepidla, aby do druhého dňa stuhli (elektrikársku sadru neuznávam z rozličných príčin)
2. Vyrežeš dieru na rozvadzač, začínaš ťahaním káblov
3. Stále ťaháš káble
4. Možno ešte stále ťaháš káble a inštaluješ pracovnú zásuvku v každej chyži a waga do vypínačov a pracovné objimky, aby sa dalo svietiť holou žiarovkou.
5. Zapájaš rozvádzač
6. Zapájaš uzemňovania a HUPku.
Tadá, za týždeň máš neuveriteľných 1000-1200€ na ruke.

Pri IT sú len silácke reči o tom, ako sa budeš topiť v peniazoch, ale na stavbách si viem za týždeň zarobiť toľko, čo som zarobil na programovaní za mesiac (ak rátam maximálnu sumu). Problém je ten, že tých stavieb nie je až toľko a každý sa snaží kľučkovať ako sa len dá.
0
Som skôr fyzik ako elektrotechnik.

Nestihne ťa nijaké nešťastie
a k tvojmu stanu sa nepriblíži pohroma.
Lebo svojim anjelom dá príkaz o tebe,
aby ťa chránili na tvojich cestách.
Na rukách ťa budú niesť,
aby si si neuderil nohu o kameň

joži
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 374
Dátum registrácie: 06 Júl 2014, 10:55
Bydlisko: Lazany

Re: Robota v planeo elektro

Príspevok od používateľa joži » 01 Jún 2018, 22:39

nechcem ti brať iluzie ale takto to fakt nefunguje.

Postavil som dom svojpomocne 160m2 podlahovej plochy a ver mi že zas take idealistické to nebolo okrem vody, kurenia a krovu som si robil všetko svojpomocne. Ale ani ta elektrika čo mi bola najližšie mi netrvala den!!!
mimo domu som robil svagrovi cele jadro od vyburania stareho, vymurovanie noveho stierky obklady sadrokarton, takisto mi to netrvalo týžden a ani mesiac, ale bolo to podstatne dlhšie......

tiežmam taký pocit že ta niekto vodí aj v tomto za nos. aj to ako si tu zakladovú platnu stiahneš do roviny tak sa ti potom bude nasledne odvíjať od toho robota na ostatných veciach....

ani stavbarčina nie je med lizať
0

Používateľov profilový obrázok
bobo87
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 1915
Dátum registrácie: 15 Feb 2007, 00:00
Vek: 36
Kontaktovať používateľa:

Re: Robota v planeo elektro

Príspevok od používateľa bobo87 » 01 Jún 2018, 22:42

Mego, neviem, ako v PP, ale v KE som ako programator este pocas VS cistom tych 700 mal. Takze bud je problem v tebe, ze tie schopnosti nemas (to sa da doucit), alebo vo firmach (a do takej kralikarne nejst). Ina moznost ma nenapada.
0
float l,I,Q,_,o;int E;main(){I=1.125;while(I>=-1.225){for(l=-2;l<=1;l+=3/79.0){Q=_=0;for(E=127;Q*Q+_*_<4.0&&--E>32;){o=Q;Q=Q*Q-_*_+l;_=2*o*_+I;}putchar(E);}putchar(10);I-=9/88.0;}}

Používateľov profilový obrázok
juraj77
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 1538
Dátum registrácie: 23 Sep 2012, 22:39
Bydlisko: Nitra
Vek: 44

Re: Robota v planeo elektro

Príspevok od používateľa juraj77 » 01 Jún 2018, 22:58

Drakoush....Ja by som vonku na Slnku robiť nechcel,zvlášť na nejakom stroji-teplo ,hluk ,vibrácie,zadrbaný prachom . Ďalší problém je hygiena a stravovavanie. A v zimnom období to prejde do ďalšieho extrému - blato, zima
0
" Bez vody si viem predstaviť život, ale bez internetu a počítača nie.."

Používateľov profilový obrázok
misocko
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 4343
Dátum registrácie: 14 Jún 2009, 00:00
Vek: 47

Re: Robota v planeo elektro

Príspevok od používateľa misocko » 01 Jún 2018, 23:35

juraj77 - Ja by som vonku na Slnku robiť nechcel,zvlášť na nejakom stroji-teplo ,hluk ,vibrácie,zadrbaný prachom. Čo tak dnesne stroje, radio, klima, pelovy filter, kamerovy system, naklapacia kabina kde ides v papuciach :) , 7€/hod + nadcasy, samozrejme obcas musis vyliezt a tiez TOITOI niesu bohvieco.
ja robim iba ranne, 8-16:30, presne vtedy ked su otvorene vsetky institucie kam sa potrebuje clovek v zivote dostat (banky, obchody, doktory :) - som uz starsi ), takze ak niekde potrebujem ist , tak volno v praci (neni to sice problem , ale ja nerad vynechavam pracu). Mne dokonca vyhovovali 3 zmeny. Dokonca nedavno , ked sme mali trochu problem a musel som presedlat na 3 zmeny na dva tyzdne, tak som v jednom z tych tyzdnov mal vsetky tri zmeny, pravda v sobotu rano som uz bol rozbity ale to sa dalo cakat ked som blby a pristal som na to. A zarabam? no nieco ponad 10 na hodinu v cistom, nadcasi o cosi viac...
0

Mego
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 771
Dátum registrácie: 07 Sep 2016, 12:07
Bydlisko: Svit
Vek: 31
Kontaktovať používateľa:

Re: Robota v planeo elektro

Príspevok od používateľa Mego » 01 Jún 2018, 23:49

Ja som mal jak programator aj 900 v cistom, no stale je to malo. Za sedemsto mozem robit hocico a nemusim programovat, ked to tak nenavidim poslednu dobu. A ja som si vedomy, ze chyba je vo mne. Nie som nejaky ultra skilled programator, dnes by ma uz dal dole aj stredoskolak. Ale je to o tom, ze kym som sa naucil akusi vec poriadne robit, uz vzniklo medzi tym daco nove a toto, co som vedel ja, bolo obsolete. Ked som zacinal kodit, kodilo sa v notepade a v exploreri si checkoval vysledok. Kym som sa naucil poriadne phlcko, vsetci chceli nette. Zacal som nette, zrazu chcu vsetci laravel. Ako-gak viem konecne laravel a vsetci chcu zrazu angular. A tak dalej. Proste mna toto nebavi imrvere kazdy mesiac sa ucit novu technologiu, jazyk, framework, ked o mesiac uz aj tak bude obsolette. Kdezto beton je tu od cias antickeho rima a urcite tu este raz tolko bude.
0
Som skôr fyzik ako elektrotechnik.

Nestihne ťa nijaké nešťastie
a k tvojmu stanu sa nepriblíži pohroma.
Lebo svojim anjelom dá príkaz o tebe,
aby ťa chránili na tvojich cestách.
Na rukách ťa budú niesť,
aby si si neuderil nohu o kameň

Používateľov profilový obrázok
AndiCibula
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 2494
Dátum registrácie: 29 Nov 2009, 00:00
Bydlisko: Brno
Vek: 33
Kontaktovať používateľa:

Re: Robota v planeo elektro

Príspevok od používateľa AndiCibula » 02 Jún 2018, 01:47

Ty vlastne nepotrebuješ poradiť.
Ty sa potrebuješ iba ustiť vo svojich tvrdeniach. :D
0
Performance in nanospace.

Používateľov profilový obrázok
Tribec Zacks
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 714
Dátum registrácie: 26 Jún 2010, 00:00
Bydlisko: Levice / Cork IRL
Vek: 41
Kontaktovať používateľa:

Re: Robota v planeo elektro

Príspevok od používateľa Tribec Zacks » 02 Jún 2018, 01:55

No Mego, ak ta to taha betonovat, to betonuj, brat sa zivi murarskymi pracami, obkladmi, prerabkami a je stastny, vysmiaty a za nic na svete by nemenil, tiez sa financne nestazuje a neboji si vypytat. Akokolvek sa ti pritrafi, tak rob to co ta bavi, bo len vtedy nebudes muset pracovat.
0
Kreativita a motivacia je to, co prinasa originalne napady a myslienky, disciplina je to, co ich dokaze zrealizovat.

pocitujlasku
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 6236
Dátum registrácie: 20 Júl 2007, 00:00
Vek: 41

Re: Robota v planeo elektro

Príspevok od používateľa pocitujlasku » 02 Jún 2018, 06:15

vies, co sa tyka programovania, tak staci ti pochopit poriadne jeden a vies vsetky. lenze pri programovani musis premyslat. Ako vravieval moj ucitel, vsetko je to o tom istom, len sa to inak zapisuje.
Len clovek musi chciet.
ja som zacinal v pascale, potom delphi, php, python, C# vsetko to iste.
Prepac, neda mi, ale ked tu spominas to zle programovanie, tak kedy si nesedel denne 6 hodin na facebooku, ale radsej sa venoval praci, tak prekvapivo zarabas viac a nemas problem behom 1-2 dni robit v laravel, angular, node.js su to len frameworky, ktorym davas prikazy, a to, ako sa dany prikaz v danom jazyku zapisuje si vies vygooglit.
a k tomu na vsetko cely den pic..t a nadavat to tiez vela hovori o cloveku.
stale robis zo seba chudaka, ako ti kazdy ublizuje, ale na druhu stranu ojeb. vsetko co sa da. ved si len staci pozriet tvoje prispevky tu na fore. nie som prvy, ktory ti to pise. je tu kopec prispevkov kde nechces nic ine, len sa postazovat a aby ta niekto polutoval, a ak aj chces poradit, tak to konci tak, ze si urobis po svojom a kto s tebou nesuhlasil, tak je k..t
0
Jedním z největších projevů nedůvěry v Boha je hromosvod na kostele.

Používateľov profilový obrázok
hpeter
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 1782
Dátum registrácie: 16 Jún 2013, 10:32
Vek: 40

Re: Robota v planeo elektro

Príspevok od používateľa hpeter » 02 Jún 2018, 06:25

^^^^ :thumbup:

1)remeslo ma zlate dno, hovorim to furt. 2)clovek sa uci cely zivot
ostal som verny elektro cely zivot, bolo to vo viacerych podobach.
dobrych technologov do firiem je nedostatok, je to lepsie zaplatene. posun sa vyssie, investuj do vedomosti.
je to na tebe ci chces ist cestou predaja, kde samozrejme je to o proviziach z predaja (za par drobnych)
0

Napísať odpoveď
  • Podobné témy
    Odpovedí
    Zobrazení
    Posledný príspevok