Čo urobíš, keď to nemáš doma!!

Kecajte o čom chcete...

Moderátori: mirosne, Moderátori

Používateľov profilový obrázok
mr.dred
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 5702
Dátum registrácie: 17 Aug 2011, 00:00
Bydlisko: Handlová
Vek: 58

Čo urobíš, keď to nemáš doma!!

Príspevok od používateľa mr.dred » 29 Apr 2024, 18:26

Zase sa mi podaril "husársky" kúsok :lol: zas mám čo niekde skladovať!!
Získal som časť dedičstva po jednom pánovi a je tam spústa nových... ale aj vyletovancov - námatkovo funkčných - zo starej éry Tesly. Rôzne IO, T, D, C, R, - polovodiče GE, SI... 38 škatuliek 10x20cm všetkého možného... aj z ruskej výroby..Ešte som to všetko ani neprezrel, ale zaujímavé sú tam napr. čisté PROMky 74188 (hodne kusov!) Do Tesla prístrojov rady SP 210, SM 26x či 58x ich viem aj naprogramovať, tak ak by mal niekto problém niečo aj z týchto "starín niečo zohnať...určite sa dohodneme.. :agree:
0
Čo ťa nezabije... to sa vráti a skúsi to znova !!!

Používateľov profilový obrázok
pajky
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 957
Dátum registrácie: 03 Jan 2009, 00:00
Bydlisko: Cadca

Re: Čo urobíš, keď to nemáš doma!!

Príspevok od používateľa pajky » 29 Apr 2024, 22:37

Odpoved. Kupim si to.
0

Používateľov profilový obrázok
mr.dred
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 5702
Dátum registrácie: 17 Aug 2011, 00:00
Bydlisko: Handlová
Vek: 58

Re: Čo urobíš, keď to nemáš doma!!

Príspevok od používateľa mr.dred » 30 Apr 2024, 17:32

pajky napísal:
29 Apr 2024, 22:37
Odpoved. Kupim si to.
Kúpiť by nebol problém - keby to na trhu bolo.. A keď, tak cena jedného ND pomaly prevyšuje cenu "reštaurovaného" prístroja...
Nemám v úmysle na tom zarábať...prišiel som k tomu, ako slepé kura k zrnu... Ale rád sa s niekym, čo sa tomu venuje - podelím... Len za nutné náklady... osobný odber je zadarmo a poštovné? .. musíš u nás zaplatiť aj keď len známku olýzneš !
A čo sa týka napríklad tých PROM (74188 pre SP/SM -Tesla prístroje) tak programovať to zadara naozaj nemienim - vyžaduje to svoj čas..Ale nebude to nič stresujúce a likvidačné.. :wink:
Nedávno som posielal chlapíkovi do CZ spomínanú naprogramovanú PROM pre SM560, lebo mu z nejakého e-shopu poslali zaručenú náhradu - a aj bola, ale "zaručene čistá"... bez naprogramovania...
:agree:
0
Čo ťa nezabije... to sa vráti a skúsi to znova !!!

Napísať odpoveď
  • Podobné témy
    Odpovedí
    Zobrazení
    Posledný príspevok