bluetooth slúchadla JABRA šport

Si začinajúci elektronik? Tak táto rubrika je určená práve tebe.

Moderátori: mirosne, Moderátori

k9arwk
Okoloidúci
Okoloidúci
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 16 Aug 2013, 20:17

bluetooth slúchadla JABRA šport

Príspevok od používateľa k9arwk » 17 Aug 2013, 00:18

Chcel by som vás požiadať o radu v ele som začiatočník ale dokážem základne veci študoval som ele.......mal by som par otázok kúpil som si bluetooth slúchadla JABRA šport a majú zlý dosah bluetooth 3.0 dalo by sa to niejako vylepšiť ? zmena antény ?pridanie niejakeho zosilňovača či sa dá dosah teoreticky vylepšiť a ako ? stačilo by o meter dva používam hlavne na hudbu u telefónu keď cvičím a zruší sa signál aj keď dám telefón do vrecka Ďakujem za odpovede :)
Prílohy
jabra-sport-bluetooth-main-bub-sm.jpg
jabra-sport-bluetooth-main-bub-sm.jpg (7.66 KiB) 2294 zobrazení
0

Používateľov profilový obrázok
mikkipp
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 1722
Dátum registrácie: 03 Feb 2009, 00:00
Bydlisko: Poprad
Vek: 38

Re: bluetooth slúchadla JABRA šport

Príspevok od používateľa mikkipp » 17 Aug 2013, 00:31

Nie je nezmysel, aby taketo sluchadla mali taky mali dosah? Na stranke pisu, ze odporucane na pravu ruku, ale ze vnutri by to malo mat dosah 9m - ma? Teda mimo vrecka funguje na par metrov?
0
Súčin krásy a rozumu je konštanta.

k9arwk
Okoloidúci
Okoloidúci
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 16 Aug 2013, 20:17

Re: bluetooth slúchadla JABRA šport

Príspevok od používateľa k9arwk » 17 Aug 2013, 02:16

Áno je tam napísané ono to na priamo aj ide ale pri cvičení mením stroje a ak mobil položím a nebude priame spojenie tak zrusiii a čo som čítal fóra a hodnotenie tak viacej ľuďom to tak ide a vypadáva aj keď je vo vrecku čo ma najviac štve hm nemajú žiadnu chybu akurát ttoto
0

elmoto
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 3155
Dátum registrácie: 15 Aug 2011, 00:00
Bydlisko: Žilina
Vek: 44

Re: bluetooth slúchadla JABRA šport

Príspevok od používateľa elmoto » 17 Aug 2013, 10:34

takto sa spýtam a doma v izbe to ma aký dosah? tiež tak mizerný? Ak áno tak reklamujte výrobok lebo to je zaváda! dosah to musí mat minimálne 5-10 metrov.
0
nie som tu

k9arwk
Okoloidúci
Okoloidúci
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 16 Aug 2013, 20:17

Re: bluetooth slúchadla JABRA šport

Príspevok od používateľa k9arwk » 18 Aug 2013, 04:54

Hm v izbe to celkom dobre ide a myslím že pokazene nie sú keďže o slabom signál písalo viacej ľudí proste keď idem behať a dám to do vrecka mobil tak sem tam vypadne signál musím mať iphone na ruke ako píšu .... a inak zvuk je super len som myslel že niejaka drobnosť by ten bluetooth signál vylepšila ja mam od tejto firmy podobne ešte Jabra stone 2 na šoférovanie a tam je síce bluetooth v2.0 ale dosah ma oveľa lepší ..
0

Používateľov profilový obrázok
AlbertEinstein
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 2099
Dátum registrácie: 03 Mar 2012, 21:07
Bydlisko: Michalovce
Vek: 28

Re: bluetooth slúchadla JABRA šport

Príspevok od používateľa AlbertEinstein » 18 Aug 2013, 07:43

Najskôr reklamovať. Ja som si pripojil bluetooth slúchadlo na telefón a išlo mi to aj keď som zabudol telefón vo vedľajšej izbe a zavrel som dvere.

BTW: niekde som videl prístroj na zosilnenie signálu (napr. keď ideš do hôr s telefónom) ale to je telefónny signál. Neviem či by to zosilnilo aj tento. To ti už povedia iný.
0
Nikto nieje najmúdrejší a preto sú rady od druhých tiež dobré. Sám to vidím na sebe.
FUNKTION 1 is number 1.
Maroš Makšin

k9arwk
Okoloidúci
Okoloidúci
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 16 Aug 2013, 20:17

Re: bluetooth slúchadla JABRA šport

Príspevok od používateľa k9arwk » 18 Aug 2013, 08:46

Áno aj mne tak ide jabra stone 2 aj na 15 m pohode ale toto je iné podľa mňa zato môže aj kvalita zvuku už trosku iná úroveň a reklamovať by som dal ale podľa reakcii ľudí tak to je normálne ono to ide super keď mam mobil na ruke alebo hornej kapse alebo keď je vonka a ma priame spojenie tak ide aj na 10 metrov ale sem tam vypadáva keď dám do vrecka alebo keď je niejaka prekážka medzi sluchad a mobilom .... a našiel som na nete na zosilnenie bluetooth taku malu vecicku aj rozmery sú prijateľné možno by som to vtesnal dnu ale najlepšie by bolo keby mal niekto skúsenosť :)
0

Napísať odpoveď
  • Podobné témy
    Odpovedí
    Zobrazení
    Posledný príspevok