NF zosik 2x40W/4R

Pochváľte sa ostatným čo zaujímave ste vyrobili alebo práve vyrábate!

Moderátori: psichac, Moderátori

Používateľov profilový obrázok
datam
Power user
Power user
Príspevky: 2360
Dátum registrácie: 24 Apr 2008, 00:00
Bydlisko: SVK
Vek: 42

Príspevok od používateľa datam » 05 Feb 2009, 19:37

Robio napísal:Samozrejme nemyslel som žiadne PAčka ani nič podobné ale túto istú triedu napr. 2x50W a niekto tam má prázdnu krabicu kde je trafo kúsok plošáka a jeden potík...tak rozdiel to je veľký.
O kvalite zvuku je zase iná téma. :wink:
Skôr by som vystihol to že som to robil na SOČ. Stále sa stretávam že študenti idú na SOČ s krabicou v ktorej sú dve zložené DPS zo stavebnice. Nechcem nikoho urážať ale presne za toto som bol pochválený od celej komisie.

TESLA - na tej som vyrastal a učil sa takže je to poznať aj na mojej tvorbe :lol:

Hnevá ma strata dokumentácie kde bolo aj meranie skreslenia (teda v rámci študentského školského labáku).
0

Používateľov profilový obrázok
logan105
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 222
Dátum registrácie: 06 Mar 2008, 00:00
Vek: 34
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa logan105 » 05 Feb 2009, 19:49

To datam:
Už dlho sa ťa chcem opýtať že kde pracuješ a aké máš vzdelanie?
Celkom ma to zaujíma lebo človek ako ty a taký vek, vedomosti to fakt klobúk dolu.
0

Používateľov profilový obrázok
datam
Power user
Power user
Príspevky: 2360
Dátum registrácie: 24 Apr 2008, 00:00
Bydlisko: SVK
Vek: 42

Príspevok od používateľa datam » 05 Feb 2009, 20:05

V skratke: mám SPŠE Stará Turá - oznamovacia technika a potom ešte ZSPŠ Nové Mesto n. Váhom - informačné technológie.

S elektronikou pracujem od cca 8 rokov. 5 rokov elektrotechnický krúžok, nejaké súťaže mladých elektrotechnikov a sústredenia mladých elektrotechnikov cez letá. Na školách pravidelný účastník ZENIT a nakoniec SOČ. Nikdy som sa na strednej neučil predmety zamerané na elektroniku a na konci roka som knižky mal problém nájsť lebo som zabudol kam som ich na začiatku roka dal lebo som ich za jeden večer stihol preštudovať. Nie že by som bol bifloš ale nič nebolo pre mňa nové a všetko som už vedel z praxe.

Pracoval som ako: správca IT, servisný technik IT, elektrikár a teraz ako PLC programátor.

Za mlada som opravoval všetku elektroniku ktorá odmietla pracovať a dostala sa ku mne. Mám zlozvyk všetko riešiť po svojom preto skoro vôbec nehľadám na nete zapojenia alebo nekupujem stavebnice.

Moje prvé zapojenie: 4,5V batéria, 3,6V žiarovka, gumička. Kto to pozná tak vie čo to je :lol:
To by stačilo.
0

Používateľov profilový obrázok
Rado250
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 162
Dátum registrácie: 13 Jan 2008, 00:00
Bydlisko: MY

Príspevok od používateľa Rado250 » 06 Feb 2009, 20:56

Skôr by som vystihol to že som to robil na SOČ. Stále sa stretávam že študenti idú na SOČ s krabicou v ktorej sú dve zložené DPS zo stavebnice. Nechcem nikoho urážať ale presne za toto som bol pochválený od celej komisie.

TESLA - na tej som vyrastal a učil sa takže je to poznať aj na mojej tvorbe :lol:

Hnevá ma strata dokumentácie kde bolo aj meranie skreslenia (teda v rámci študentského školského labáku).[/quote]


inak aj ja mam stou skolou nico docinenia takze ziaden problem a inak ja nekritizujem tvoju pracu ved je to vpohode nic proti tomu nemam skor mam vsetko proti stavebniciam lebo to si dokaze spravit barzjaky kok... takze tak 8)
0

Používateľov profilový obrázok
DjMajco
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 176
Dátum registrácie: 02 Nov 2008, 00:00
Bydlisko: Zuberec
Vek: 32
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa DjMajco » 15 Feb 2009, 10:13

no riadna šupa
a s tymi dvoma plosacikmi vo velkej krabici by boli este dobre ale uz som videl aj maturitnu pracu ako zosilnovac v plastovej krabici na svačinu :D
0
drahé hračky sú lacnejšie ako terapia

2x SB18/Beyma 18G50
2 x 18G550 coming soon :D

Napísať odpoveď
  • Podobné témy
    Odpovedí
    Zobrazení
    Posledný príspevok