spinkovacka z lidlu

Pomoc v oblasti výkonovej elektroniky (zdroje, nabíjačky, meniče a pod.)

Moderátori: mirosne, Moderátori

teslak

spinkovacka z lidlu

Príspevok od používateľa teslak » 14 Júl 2011, 11:41

cavte
Moj oco kupil v lidli tuto spinkovacku , ako inak šmeid,a nechce fungovat , ked som ju rozobral cievku a sponace som premeral tie idu a tak je asi chyba v tej elektronike pridavam nafotene fotky , ci sa to da dať nejak dokopy alebo tam dat nieco ine na regulaciu a ci nemate s tim tiež dajaku skusenost, za vsetky prispevky vopred dakujem.
Prílohy
Snímkadddd.JPG
Snímkaccc.JPG
Snímkabbb.JPG
Snímkaaaa.JPG

Používateľov profilový obrázok
Robio
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 5398
Dátum registrácie: 11 Sep 2007, 00:00
Bydlisko: Bratislava
Vek: 34
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Robio » 14 Júl 2011, 11:49

Mám cca 5 výrobkou z lidlu a všetky fungujú výborne...

Navyše nechápem tú mentalitu, keď mám na niečo 3 roky záruku rozbalím to a nejde to tak sa v tom nejdem špárať jak za socíku...to odovzdám a dostanem druhý kus...Za tú cenu sa predsa stane že vo veľkovýrobe sa niečo poserie...pár kusov je určite zlých...za tú cenu čo chceš...zlatý obal k tomu ?

Zbytočná téma... mal si to dať na reklamáciu a je...No neviem či ti to teraz zoberú...Tvoja chyba.

Navyše nechápem čo mám z tých rozmazaných fotiek vyčítať.
0
Ponukam: 3D tlac, CNC frezovanie, Kalibracia teplotnych cidiel, pre viac info SS.

Používateľov profilový obrázok
enaxy
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 503
Dátum registrácie: 31 Mar 2010, 00:00
Bydlisko: Zilina
Vek: 44
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa enaxy » 14 Júl 2011, 12:04

Predpokladam, ze si ju nedal reklamovat z viacerych dovodov. Bud po zaruke alebo nemas blok od pokladne. No musis spravit lepsie foto tej elektroniky. Popis ci je tam dajaky IO. Zmeraj ci vobec ide napatie zo siete na tu elektroniku bud priamo alebo cez dalsi obvod. Nieje nahodou v tej zatavovacej buzirke poistka? Skus pohladat ci tam niekde nieje.
0

Kofo

Príspevok od používateľa Kofo » 14 Júl 2011, 12:07

Správne vravíš, bude to ona.

Zapojenie to tipujem na klasické s fetom, niečo ako v airsoftových zbraniach.

ujo-elektron

Príspevok od používateľa ujo-elektron » 14 Júl 2011, 12:44

Ako vlastne tieto sponkovačky fungujú? Elektromagnet? Aký je tam mechanizmus? Ja som videl iba pneumatické a mechanické...

marek181818

Príspevok od používateľa marek181818 » 14 Júl 2011, 13:20

Robio napísal:Mám cca 5 výrobkou z lidlu a všetky fungujú výborne...

Navyše nechápem tú mentalitu, keď mám na niečo 3 roky záruku rozbalím to a nejde to tak sa v tom nejdem špárať jak za socíku...to odovzdám a dostanem druhý kus...Za tú cenu sa predsa stane že vo veľkovýrobe sa niečo poserie...pár kusov je určite zlých...za tú cenu čo chceš...zlatý obal k tomu ?

Zbytočná téma... mal si to dať na reklamáciu a je...No neviem či ti to teraz zoberú...Tvoja chyba.

Navyše nechápem čo mám z tých rozmazaných fotiek vyčítať.
akurat ako som zacal citat tuto temu a tvoj prispevok tak to iste som chcel napisat ,my mame doma tiez tu spinkovacku a isla hned ,a tiez ma zaujima preco si sa v tom rypal ked davaju natu ony zaruku ,ja som teraz v tescu kupil priamociaru pilu za skoro 18€ ale zatial ide ,dal som si to orazit peciatkou kvoli zaruke .Ale pokial to neopravis a ak sa da dat to do povodneho stavu ze tam napr neboli nalepky ochranne co pochybujem sa mi zda ze tam ani niesu.tak to daj reklamovat ak mas vobec blok :D

Používateľov profilový obrázok
Percos
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 369
Dátum registrácie: 21 Okt 2010, 00:00
Bydlisko: Cífer, Trnava
Vek: 30
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Percos » 14 Júl 2011, 13:29

OT : Robil som v Kauflande, a viem ako tam fungujú reklamácie. Zoberú všetko, od papúč až po Televízori, a je jedno kto ich poškodil. To je teda firma.... Jeden tam chodil zo všetkým, čo kúpil a potom 1 mesiac pred skončeným záruky to vždy doniesol, a dali mu nové alebo ak nemali tak mu dali niečo za rovnakú cenu. (najlepšie boli staré papuče :), ja som z neho už nemohol)
0
Místo mozku, z piva kostku. :)

teslak

Príspevok od používateľa teslak » 14 Júl 2011, 13:51

len aby ste vedeli ja som to rozoberat nechel ale môj šikovny oco hej
a ziadne ochranne nalepki tam neboli

Používateľov profilový obrázok
enaxy
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 503
Dátum registrácie: 31 Mar 2010, 00:00
Bydlisko: Zilina
Vek: 44
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa enaxy » 14 Júl 2011, 15:09

teslak napísal:len aby ste vedeli ja som to rozoberat nechel ale môj šikovny oco hej
a ziadne ochranne nalepki tam neboli
hned mi bolo jasne, ze si v tom nevinne :) Skus pozriet tu poistku ak je prdla tak vymen /mozno od nevyspateho cinana/ ak pojde tak testutuj testuj. No najlepsie spravis ak to zlozite a s blockom pojdete reklamovat.
0

Napísať odpoveď