Led stroboskop & ako by výrobok nemal vyzerať

Môj výrobok - MINI

Moderátori: psichac, Moderátori

Ládík

Príspevok od používateľa Ládík » 25 Dec 2008, 13:27

len dement rozmysµa nejak takto: "hmm, nejaka velka predloha ved 555tka je na predlohe 4x veè¹ia ako v skutoènosti zvlastne, ale ked to tak je na obrazku tak asi to ma by» tak aj v skutoènosti"
borachio ty si to nikdy videl ve skutecnosti ze mi hned nadavas do dementa?

Kofo

Príspevok od používateľa Kofo » 25 Dec 2008, 13:48

...klídek chalani, o nič nejde. navyše, ako tak premýšľam, boraicho to píše na adresu maja, nie teba ;)

Ládík

Príspevok od používateľa Ládík » 25 Dec 2008, 13:53

ale ona tam byla moje citace

Kofo

Príspevok od používateľa Kofo » 25 Dec 2008, 13:58

nehádam sa, áno, bola. ale celá diskusia:

ládík:
kua proc tak mas velkou desku jdeto udelat o hodne mensi desku
misto tech dratku patice.

boraicho:
len dement rozmysľa nejak takto: "hmm, nejaka velka predloha ved 555tka je na predlohe 4x večšia ako v skutočnosti zvlastne, ale ked to tak je na obrazku tak asi to ma byť tak aj v skutočnosti"

reagoval priamo na tvoj príspevok, ale písal v tretej osobe, čiže o ňom (dement rozmýšľa...). ver mi, aj ja som zo spiša, tiež sa vyjadrujem nejak podobne ak situácia dovolí :D

Používateľov profilový obrázok
boraicho
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 12411
Dátum registrácie: 03 Feb 2007, 00:00
Bydlisko: Prešov
Vek: 35
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa boraicho » 25 Dec 2008, 15:49

sakra, šak je to jasne, naražal som na maja, a narazal som an ten velky plosak. keby si prečital vsetko od začiatku tak by ti to doslo.
kofo mas moje uznanie :wink:
0
"Aj nevinne vyzerajúca súčiastka, môže byť príčinou nefunkčnosti zariadenia a tou kondenzator 100% je"
3D REBEL II + PLA + PETG
CNC 1810 na DPS

Ládík

Príspevok od používateľa Ládík » 25 Dec 2008, 15:51

no prave ja nikdy to nectu odzacatku

majo-caba
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 362
Dátum registrácie: 22 Sep 2008, 00:00
Bydlisko: Nitra
Vek: 31

Príspevok od používateľa majo-caba » 25 Dec 2008, 20:29

Ládík napísal:videl sem to veskutecnosti ale takle velky ale nebylo

takle to vypada ve skutecnosti http://chrudim.cz/tuning/osvetleni/led_ ... obo06b.jpg

a cely pohromade http://chrudim.cz/tuning/osvetleni/led_ ... obo05b.jpg
sak od tal to mam ale mne sa dojebal cely plošak a čo tak už bol dojebani tak som ho tam dal cely nuž
0

stanleyv
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 738
Dátum registrácie: 14 Máj 2007, 00:00
Bydlisko: Trnava
Vek: 51

Príspevok od používateľa stanleyv » 25 Dec 2008, 20:55

Ozaj [b]majo-caba[/b] len tak zo zaujimavosti, ako si robil ten plosak - aky postup (ak mozes aj foto zo strany spojov) ..... lebo mi nejde nijak raz do hlavy, ako sa ti mohol takto do.....bat plosak. .... Ale nic si z toho nerob, zaciatky su tazke a nabuduce si das vacsi pozor a bude to omnoho lepsie :-). Stale je lepsie ak mas snahu a nieco robis, na com sa ucis a zdokonalujes, ako ked len sedis a nerobis nic zaujimave....
0
Ak nakupuješ často na ebay, Banggood, Aliexpres a pod., tu sa zaregistruj a môžeš ušetriť:
https://www.bonusway.cz?r=6361768

„Jediná druhá šance, kterou máme, je udělat stejnou chybu podruhé.“
David Mamet

Používateľov profilový obrázok
boraicho
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 12411
Dátum registrácie: 03 Feb 2007, 00:00
Bydlisko: Prešov
Vek: 35
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa boraicho » 25 Dec 2008, 23:07

stanleyv napísal:Ozaj majo-caba len tak zo zaujimavosti, ako si robil ten plosak - aky postup (ak mozes aj foto zo strany spojov) ..... lebo mi nejde nijak raz do hlavy, ako sa ti mohol takto do.....bat plosak. .... Ale nic si z toho nerob, zaciatky su tazke a nabuduce si das vacsi pozor a bude to omnoho lepsie :-). Stale je lepsie ak mas snahu a nieco robis, na com sa ucis a zdokonalujes, ako ked len sedis a nerobis nic zaujimave....

Horkóó :roll: pochybujem že niečo pre to robi, aby sa zdokonaloval, ved nieje schopni si ani vypočitať predradny odpor pre diody.ale radsej založi 2 rovnaky temy a este k tomu pise aj do druhych tém, a viac prace da napisať temu ako zadať dva tri hodnoty do programu.
0
"Aj nevinne vyzerajúca súčiastka, môže byť príčinou nefunkčnosti zariadenia a tou kondenzator 100% je"
3D REBEL II + PLA + PETG
CNC 1810 na DPS

Zamknuté
  • Podobné témy
    Odpovedí
    Zobrazení
    Posledný príspevok