LCmerak,Čitač,JDMprog,miniTC,16A_usm....

Môj výrobok - MINI

Moderátori: psichac, Moderátori

Používateľov profilový obrázok
boraicho
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 12411
Dátum registrácie: 03 Feb 2007, 00:00
Bydlisko: Prešov
Vek: 35
Kontaktovať používateľa:

LCmerak,Čitač,JDMprog,miniTC,16A_usm....

Príspevok od používateľa boraicho » 27 Dec 2008, 23:27

ja len že v poslednom čase som robil kus viac toho ale len take žiadne velke projekty.
taže LCmerak:dneska som ho dokončil, siel na prve zapojenie
(dysplej mam od kamosa, dvoj riadkovy preto vypisuje len polovicu a druhu polovicu v druhom riadku)

fotku čitača dam zajtra lebo som na čitač som nejak zabudol.Ten som sprovoznil včera.

JDM programator ten som postavil trochu skor ale až dneska som ho skusil, sktrčil som MCU pichol do PC nahral som program cez WinPic800 na LC merak a dal MCU do meraka a merak isiel na prve zapojenie taže asi ten programator funguje, počul som ze vraj ten programator mnohym nefunguje, to bude asi v ich mentalite.A to som prvy raz v zivote napaloval procak.

A musel som zrobiť 16A mostik bo jeden čo som mal mi zhorel ked som proboval miniTC, len tak pre inspiraciu.Je tam kus volnejsieho miesta koli chladiču.

//edit zawin: upraveny nazov postu kvoli grafike na homepage
Prílohy
P1010053.JPG
P1010052.JPG
komplet
komplet
zblizka
zblizka
merak s cievkou
merak s cievkou
merak s kondikom
merak s kondikom
merak
merak
0
"Aj nevinne vyzerajúca súčiastka, môže byť príčinou nefunkčnosti zariadenia a tou kondenzator 100% je"
3D REBEL II + PLA + PETG
CNC 1810 na DPS

Používateľov profilový obrázok
boraicho
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 12411
Dátum registrácie: 03 Feb 2007, 00:00
Bydlisko: Prešov
Vek: 35
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa boraicho » 27 Dec 2008, 23:38

VN zdroj s 4046 celkom fajny.to mi siel tiež na prve zapojenie.Roszah frekvencie mam od 2kHz do 125kHz konečne viem od kedy mi fachči čitač :D

časovače na fotokomoru určene na halogenky:

a fotky mojho miniTC na krabičke od filmu večšie vyboje sa mi nepodarilo dosiahnuť ale celkom uspech :wink:
ale si vsimnite ten prechod z dna do večera,
som sa s tym bavil asi hodinu možno hodinu a pol, až dokym mi neodisiel usmernovač a nevybuchol konenzator neviem prečo.tak som si včera postavil silnejsi ten 16A
Prílohy
kus rozmazana
kus rozmazana
P1010056.JPG
P1010055.JPG
P1010057.JPG
P1010040.JPG
Kopie - P1010052.JPG
P1010051.JPG
0
"Aj nevinne vyzerajúca súčiastka, môže byť príčinou nefunkčnosti zariadenia a tou kondenzator 100% je"
3D REBEL II + PLA + PETG
CNC 1810 na DPS

Napísať odpoveď
  • Podobné témy
    Odpovedí
    Zobrazení
    Posledný príspevok