Panasonic DMR-EX96C firmware

Sekcia zameraná na servis elektroniky

Moderátori: mirosne, Moderátori

daevid1
Okoloidúci
Okoloidúci
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 18 Jan 2013, 00:30
Bydlisko: Bratislava

Panasonic DMR-EX96C firmware

Príspevok od používateľa daevid1 » 01 Sep 2015, 01:17

Zdravím, nemá niekto náhodou firmware na DVD rekordér Panasonic DMR-EX96C (presne DMR-EX96CEGS Made in Slovakia). Potrebujem to na výmenu HDD, aby som na nový mohol nahrať fw. Ďakujem
0

Používateľov profilový obrázok
mirosne
Moderator
Moderator
Príspevky: 5072
Dátum registrácie: 07 Sep 2009, 00:00
Bydlisko: BLUE STONE,VK

Re: Panasonic DMR-EX96C firmware

Príspevok od používateľa mirosne » 01 Sep 2015, 08:30

Pár diskov som menil a pokiaľ viem,FW sa nenachádza na HDD,ale priamo vo flash pamäti prístroja.Bude potrebné nový HDD naformátovať na systém súborov,ktorý používa zariadenie,ale momentálne si nespomeniem,aký to je formát.Keď použiješ HDD rovnakej kapacity a rovnakým systémom súborov,myslím,že nebudeš potrebovať nový FW.Ak chceš použiť disk s väčšou kapacitou,myslím,že ti nový FW nepomôže,lebo neobsahuje možnosť podpory väčšieho disku a možno ti ho zoberie aj bez nového FW.Neviem to presne potvrdiť,lebo som s tým dlho nerobil a nikdy som nedával väčší HDD.Môže byť prípad,že nový FW ani nieje a keď tam natiahneš hocičo,môže to naveky zdochnúť.
0
Pozdravuje vás Miro.

Používateľov profilový obrázok
troodon
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 529
Dátum registrácie: 04 Nov 2010, 00:00
Bydlisko: Nitra
Vek: 44

Re: Panasonic DMR-EX96C firmware

Príspevok od používateľa troodon » 01 Sep 2015, 08:41

niektore tie pristroje maju specialne HDD kde rozlusknut problem vymeny alebo pouzitia takého HDD inde ako v tom pristroji je celkom fuska, ochrana je tam na viecerych urovniach a casto to nestoji ani za tu namahu.
0

Používateľov profilový obrázok
mirosne
Moderator
Moderator
Príspevky: 5072
Dátum registrácie: 07 Sep 2009, 00:00
Bydlisko: BLUE STONE,VK

Re: Panasonic DMR-EX96C firmware

Príspevok od používateľa mirosne » 01 Sep 2015, 08:46

S takými ochranami som sa nestretol,ani zo špeciálnymi HDD,ale môže byť.Ak nie je HDD vadný,radšej by som potom s tým nešpekuloval.Ako som písal,už dávnejšie som s tým nerobil tak :pain: .
0
Pozdravuje vás Miro.

Napísať odpoveď
  • Podobné témy
    Odpovedí
    Zobrazení
    Posledný príspevok