Nedavat forum do IFRAME svetelektro.com; zaradenie sekcie

Odkážte nám čo by ste chceli zlepšiť na našej stránke

Moderátori: zawin, Moderátori

greppi
Okoloidúci
Okoloidúci
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 30 Nov 2007, 00:00

Nedavat forum do IFRAME svetelektro.com; zaradenie sekcie

Príspevok od používateľa greppi » 30 Nov 2007, 14:40

Cafte,

imho by dost prispelo efektivite keby toto forum nebolo v IFRAME stranky www.svetelektro.com, pretoze potom je sirka len okolo 600px a vsetko je nahustene a neprehladne. Bolo by lepsie keby sa forum nachadzalo na samostatnej stranke a sirka by bola relativna ku velkosti okna prehliadaca.

A tiez by sa sem mohla dat nova sekcia SCHEMY kde by sa davali nazory na schemy a pod.

Co na to hovorite ? (na obidve veci)
0

Používateľov profilový obrázok
Luboss1991
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 601
Dátum registrácie: 25 Nov 2006, 00:00
Bydlisko: Michalovce
Vek: 33

Re: Nedavat forum do IFRAME svetelektro.com; zaradenie sekci

Príspevok od používateľa Luboss1991 » 30 Nov 2007, 15:25

greppi napísal:Cafte,

imho by dost prispelo efektivite keby toto forum nebolo v IFRAME stranky www.svetelektro.com, pretoze potom je sirka len okolo 600px a vsetko je nahustene a neprehladne. Bolo by lepsie keby sa forum nachadzalo na samostatnej stranke a sirka by bola relativna ku velkosti okna prehliadaca.

A tiez by sa sem mohla dat nova sekcia SCHEMY kde by sa davali nazory na schemy a pod.

Co na to hovorite ? (na obidve veci)
no tak ten napad zo schemami sa mi paci :wink: pomohoolo by to vela ludom a nebolo by tu vela rovnakych otazok ako je napr o LM3886 :)
0

Používateľov profilový obrázok
zawin
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2644
Dátum registrácie: 17 Júl 2006, 00:00
Vek: 34
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa zawin » 30 Nov 2007, 15:32

Uz som to niekde pisal pracujeme na betaverzii webu a tam pride ku mnohym zmenam dufam ze k lepsiemu aj s tou sirkou fora :)
0
Sú dve veci, ktoré sú nekonečné - vesmír a ľudská hlúposť. Ale s vesmírom som si ešte nie celkom istý. /Einstein/

Napísať odpoveď