Má to zmysel?

Odkážte nám čo by ste chceli zlepšiť na našej stránke

Moderátori: zawin, Moderátori

Dolfi
Power user
Power user
Príspevky: 11714
Dátum registrácie: 17 Aug 2008, 00:00
Bydlisko: Prešporok (BA)
Vek: 71

Príspevok od používateľa Dolfi » 10 Dec 2009, 14:39

lato napísal:1970, 1971 ? 1. semester som mal prerušené...
Do prd*le, to ti budem musieť chodiť pre pivo ... (Bernolák, topinky, guľa z lampy, pivo z "Hasičáku". Vošlo tam tuším 12 pív ...). :wink:
0
Druhotriedny nadriadený si nikdy nevyberie prvotriedneho ale treťotriedneho podriadeného.

Používateľov profilový obrázok
lato
Power user
Power user
Príspevky: 984
Dátum registrácie: 30 Nov 2008, 00:00
Vek: 70

Príspevok od používateľa lato » 10 Dec 2009, 15:08

Kiwwicek napísal:TO LATO: ked spominas horniaceka, uz vtedy bol taky chuj ako teraz? nechapem ako jeho mohli nechat nieco ucit :-), teraz tusim uci ze ekonomiu a nejake teorie hier a podobne koniny ....
:lol: ...Matamatika II. na dekanský som sa "zviezol" s jeho známym..
0

Používateľov profilový obrázok
5ko
Power user
Power user
Príspevky: 10174
Dátum registrácie: 18 Feb 2010, 00:00
Vek: 68

má to zmysel

Príspevok od používateľa 5ko » 12 Mar 2010, 17:37

Teda chlapi, začítal som sa to vašej debaty a zisťujem že máme skoro podobmé zážitky ibaže ja o dáky rôčik neskoršie,lebo som bol na ZVS ako spojár v Hurbanových kasárňach oproti Alžbetke a nikdy nezabudnem na to ako sme chodili aj my cez cestu do bufetu pre pivo do guli od lampy a na izbe ho chlastali z misiek na polievku.Pod nami o poschodie boli VUS-aci- všetci hudobníci tanečníci a pod,/Vlado Orevec,Luboš Krno-redaktor SR.../Mám na Blavu vela pekných spomienok ale som rád že som za živa v Bystrici,možno budem po smrti v nebi.Ale dúfam že si tu s vami ešte užijem trochu srandy ak ma dáka tvrdá fáza nepošle lekvár kosiť .Marian 5ko, zvaný Mc Gyver.
0
Lenivosť je matka pokroku.Lenivý človek rozmýšla,ako by si robotu uľahčil a tak niečo vynájde.
Ku každému čínskemu výrobku by mali pribaliť jedného číňana, aby som ho mohol nakopať do ....,ked sa to pokazí.

Napísať odpoveď