odosielanie správ.

Odkážte nám čo by ste chceli zlepšiť na našej stránke

Moderátori: zawin, Moderátori

Používateľov profilový obrázok
5ko
Power user
Power user
Príspevky: 10175
Dátum registrácie: 18 Feb 2010, 00:00
Vek: 68

odosielanie správ.

Príspevok od používateľa 5ko » 10 Mar 2010, 23:02

Zaujímalo by ma ako funguje odosielanie správ,kedže teraz som odoslal v priebehu večera niekolko správ a niektoré prešli, a tri mi hodilo do neodoslanych,ajked mi vždy vyskočí okno že správa bola odoslana.Prečo sa nedá z nedoručenej pošty tá správa odoslať znova alebo sa časom odošle sama? ako je to?dík Megy
0
Lenivosť je matka pokroku.Lenivý človek rozmýšla,ako by si robotu uľahčil a tak niečo vynájde.
Ku každému čínskemu výrobku by mali pribaliť jedného číňana, aby som ho mohol nakopať do ....,ked sa to pokazí.

Používateľov profilový obrázok
zawin
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2644
Dátum registrácie: 17 Júl 2006, 00:00
Vek: 34
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa zawin » 10 Mar 2010, 23:27

Ahoj, zle si precital neni tam ze su neodoslane ale nedorucene.
To znamena asi tolko ze sprava s tvojej strany je odoslana ale citatel si ju este neprecital. Ked si ju precita bude v odoslanych spravach pokial si ju dotycny nezmaze.
0
Sú dve veci, ktoré sú nekonečné - vesmír a ľudská hlúposť. Ale s vesmírom som si ešte nie celkom istý. /Einstein/

neznámy2

Príspevok od používateľa neznámy2 » 02 Apr 2010, 15:55

Zawin mám tu jeden problém Thalesovy som odoslal asi dve SS a nepri¹la mu ani jedna, mohol by si sa na to prosím «a pozrie» ?

Používateľov profilový obrázok
zawin
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2644
Dátum registrácie: 17 Júl 2006, 00:00
Vek: 34
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa zawin » 02 Apr 2010, 16:03

Cauko, no pozeram v administracii, vidim tam tu spravu ako odoslanu. Tak neviem kde mohol nastat problem. Skus pripadne este raz poslat.
0
Sú dve veci, ktoré sú nekonečné - vesmír a ľudská hlúposť. Ale s vesmírom som si ešte nie celkom istý. /Einstein/

neznámy2

Príspevok od používateľa neznámy2 » 02 Apr 2010, 16:07

Tak som to poslal e¹te raz, uvidíme...

Napísať odpoveď