Zamknutie vlastneho prispevku..

Odkážte nám čo by ste chceli zlepšiť na našej stránke

Moderátori: zawin, Moderátori

Používateľov profilový obrázok
cartmantt
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 362
Dátum registrácie: 13 Mar 2009, 00:00
Bydlisko: Bratislava
Vek: 24

Zamknutie vlastneho prispevku..

Príspevok od používateľa cartmantt » 13 Júl 2010, 18:23

zdravim ,jedna vec sa mi tu nepaci..

napisal som prispevok a nazov temy som mal iny ako som mal dat ,ok to beriem..a hned mal na to kofo nejaku debilnu narazku ,potom som mu na nu odpisal ,napisal k tej teme este niekto dalsi..a zrazu som isiel odpisat do tej temy a uz ,ze Do tej temy mozu pisat len moderatori ,takze dakujem ,ze mi asi kofo zamkol pristup..
a k prispevku mi uz asi ani nikto neodpise aj keby chcel ,takze odpoved na moju otazku sa nedozviem aj keby ju niekto vedel ,vdaka Kofovi..

ani sa necudujem ,ze ma 5000 prispevkov na konte ,vacsinou len tak stekne na barsjaku temu ,kde cloveka akurat tak podpichne..viackrat som to videl na prispevkoch inych..
0

Kofo

Príspevok od používateľa Kofo » 13 Júl 2010, 18:33

Zamálo, aj nabudúce.

Btw ďakujem za slová chvály, ulahodili môjmu egu, môžeš pokračovať.

Takisto môžeš pokračovať aj v ostatných činnostiach, k banu to máš za pár...

(P.S.: Nezamkol som ho. Putoval rovno smer kôš, vieme (vieš) prečo.)

Používateľov profilový obrázok
Peťus
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 3940
Dátum registrácie: 07 Mar 2009, 00:00
Bydlisko: Praha
Vek: 34
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Peťus » 13 Júl 2010, 18:33

Řeknu to lidově: "Nemáš si otevírat držku"
0
https://chiptron.cz - novinky ze světa elektro (Arduino, Raspberry Pi, STM32, ESP8266, ESP32,...)

Používateľov profilový obrázok
petr
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 424
Dátum registrácie: 26 Jún 2008, 00:00
Bydlisko: Záhorí
Vek: 32
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa petr » 13 Júl 2010, 18:35

Kofo, to myslis akoze vazne? Nechcem rypat ale spravas sa fakt ako male decko na pieskovisku :!:
0

Kofo

Príspevok od používateľa Kofo » 13 Júl 2010, 18:37

Peťus, tu nešlo až tak o to. Šlo, ale len máličko. Samozrejme tu môže rozprávať a písať kto chce - čo chce. Ak to nie je príliš.

Petr: nie na pieskovisku, ale na fóre. Aj tu platia nejaké tie zásady a pravidlá.

Problémom bolo to, že každá jedna téma, ktorú autor založí, je v sekcii kúpim/predám/vymením/alebo nejakej blbej. KAŽDÁ. Písal som párkrát, nech sa to už naučí. Ale namiesto slov "Ok, robím to blbo, sorry" prišlo len navážanie a narážky na počet mojich príspevkov (dokonca :D ). Počet príspevkov o ničom nesvedčí, ľudia s IQ nad hranicou bodu mrazu to pochopia.

Takto, jak vy ku mne, tak ja k vám...

anonym4

Príspevok od používateľa anonym4 » 13 Júl 2010, 18:42

ale ten kos si si mohol fakt odpustit...si sa zachoval ako najvasci chrapun...
najprv si donho rypol neze by si mu pekne poradil,alebo aspon slusne odpovedal...cim dalej viac na tomto fore vidim neochotu skusenejsich, poradit neskusenym,akoze sory,ale nie kazdy je vystudovany elektrotechnik,tak to pochopte konecne do prdky!

Používateľov profilový obrázok
cartmantt
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 362
Dátum registrácie: 13 Mar 2009, 00:00
Bydlisko: Bratislava
Vek: 24

Príspevok od používateľa cartmantt » 13 Júl 2010, 18:46

Kofo:

Nemam slov..(hovori to za vsetko)

Petus:

ok ,viem ,ze je to tu bez nadavania ,aj ja som zato ,dobra vec..
ale uz minule mi hento napisal do temy ,odpisal som mu na to a potom uz nikto na moju povodnu otazku v prispevku nereagoval...
takze aj vtedy ma potesil..
0

Kofo

Príspevok od používateľa Kofo » 13 Júl 2010, 18:49

Necítim sa ani náhodou skúsený v oblasti elektroniky, no moderátorský panel v phpBB a phpNuke ovládať viem. Nepoviem, keby to bola prvá alebo druhá nevhodne umiestnená. Ale o tom som písal vyššie. A neviem, čo bolo na tom to "chrapúnstvo", práve kvôli tomuto (a mnohým iným témam) to tu má povesť soplfóra...

cartman, ja ešte slov mám. Ale na to kapacita príspevku nestačí.

A teraz poďte do mňa, silno :)

Používateľov profilový obrázok
cartmantt
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 362
Dátum registrácie: 13 Mar 2009, 00:00
Bydlisko: Bratislava
Vek: 24

Príspevok od používateľa cartmantt » 13 Júl 2010, 18:59

keby to tu malo povest "soplfora" ,tak by tu nebolo tolko registrovanych uzivatelov..
mas pravdu ,parkrat sa mi to stalo s tym zaradenim nespravnej temy ,fakt to nerobim naschval a aj ,ked to dam poopravit na spravnu temu tlacitkom "upravit" ,tak mi to nejde zmenit..
ak mi nepises k otazke ,tak si mi pisat do prispevku ani nemusel..

a k tomu ,ze mam pokracovat v cinnosti a mam ban..
tak to je vidiet aky si ,cize "ked nebude po tvojom ,tak koncim"
skoda ,ze im to tu kazis..
0

Kofo

Príspevok od používateľa Kofo » 13 Júl 2010, 19:05

Kazia to tu užívatelia, nie moderátori.

Ak by to tvojmu klesnutému povedomiu pomohlo, postu sa vzdám, nie preto, že by som sa naň necítil, ale preto, aby si mal dušu na mieste, že ti nebudem ďalej krivdiť. Kľudne napíš aj zawinovi a sťažuj sa aj na lampárni a úradoch pre dohľad nad spravodlivosťou, že som ti trashoval osemstotridsiatu tému, zle zaradenú, so zlým predmetom. SORRY!

Môžeš sa dočítať všade dookola a aj priamo tu, že to tu povesť soplfóra naozaj má. Nie je to tajomstvo a ani novinka. Len ty žiješ nejak mimo.

Ešte raz sa ti ospravedlňujem, že som poukázal na tvoju nedokonalosť tým, že som už viac nechcel tvoje témy opravovať, ale rovno mazať! Chyba je bezpodmienečne na mojej strane...

Sa na to vyseriem...

neznámy2

Príspevok od používateľa neznámy2 » 13 Júl 2010, 19:11

No kde to tu speje...

mr.mio
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 5036
Dátum registrácie: 01 Okt 2009, 00:00
Bydlisko: Podunajska pahorkatina
Vek: 36

Príspevok od používateľa mr.mio » 13 Júl 2010, 19:13

Kofo napísal:A teraz poďte do mňa, silno :)
týýýýý jeden kofo! ty si taký kofo až si s toho kofo! :D Nechápem čo máme do teba silno ísť,ja som za. Ak dotyčný nieje schopný ani po ´´rypnutí´´opraviť názov či zaradenie témy, a k tomu ešte papujuje na moderátora.... Jedine kôš.
0

Používateľov profilový obrázok
cartmantt
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 362
Dátum registrácie: 13 Mar 2009, 00:00
Bydlisko: Bratislava
Vek: 24

Príspevok od používateľa cartmantt » 13 Júl 2010, 19:26

Nesedim tu cele dni ,aby som sledoval co sa tu na tomto fore deje ,ked som tu raz za cas ,tak si akurat tak citam temy co ma zaujimaju ,ale debaty ako sa dari foru ,tak tie urcite necitam..
nikto nepisal ,aby si odstupil ako moderator ,je mi to totalne jedno co si zac ,ale si dost drzy ,nemal by si toto forum brat az tak smrtelne vazne ,lebo raz ta z toho klepne!

mozte hodit tuto temu do kosa..
0

Používateľov profilový obrázok
Masopust
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 287
Dátum registrácie: 28 Sep 2009, 00:00
Vek: 31

Príspevok od používateľa Masopust » 13 Júl 2010, 19:29

nechápu nikoho kdo se tu naváží do Kofa... futrt tu remcáte jak je to tady neorganizovaný, jak je tu chaos a jak by to chtělo někoho kdo by to trochu krotil .. a když to někdo udělá tak do něj hned pyskujete.... kua rozmysltete se lidi co už kua chcete... Co se cartmena týče je to stará známá firma, která snad jedinou tému nedokázal umístit do správný sekce, takže se nedivím co kofo udělal .. sám bych to udělal taky ... na vás slova s prosby nestačí ... na vás je potřeba tvrdej bič a řezat přes prsty

//Automatické spojenie príspevkov. Pridané po 1 minúte:
cartmantt napísal:Nesedim tu cele dni ,aby som sledoval co sa tu na tomto fore deje ,ked som tu raz za cas ,tak si akurat tak citam temy co ma zaujimaju ,ale debaty ako sa dari foru ,tak tie urcite necitam..
nikto nepisal ,aby si odstupil ako moderator ,je mi to totalne jedno co si zac ,ale si dost drzy ,nemal by si toto forum brat az tak smrtelne vazne ,lebo raz ta z toho klepne!

mozte hodit tuto temu do kosa..
ehm .. jedinej kdo to bere vážně seš asi ty když máš tendenci se tady veřejně vybrečet
0

neznámy2

Príspevok od používateľa neznámy2 » 13 Júl 2010, 19:31

cartmantt napísal:ale si dost drzy ,nemal by si toto forum brat az tak smrtelne vazne ,lebo raz ta z toho klepne!
Nikto to tu neberie smrteµne vá¾ne, ale keï tu vedia témy zaradi» správne iný... ;)

Používateľov profilový obrázok
Peťus
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 3940
Dátum registrácie: 07 Mar 2009, 00:00
Bydlisko: Praha
Vek: 34
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Peťus » 13 Júl 2010, 19:37

cartmantt: a ty se divíš? vždyť si ani jedinou tému nedal do správné sekce, a kdyby ti to opravdu nešlo, tak někam napíšeš že ti to nejde a zeptáš se admina,jestli není někde chyba v systému...

Masopust: souhlasím
Kofo: jen tak dál ;)
0
https://chiptron.cz - novinky ze světa elektro (Arduino, Raspberry Pi, STM32, ESP8266, ESP32,...)

Používateľov profilový obrázok
lacika
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1179
Dátum registrácie: 07 Feb 2009, 00:00
Bydlisko: Kosice
Vek: 33
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa lacika » 13 Júl 2010, 19:47

Kofo napísal:Problémom bolo to, že každá jedna téma, ktorú autor založí, je v sekcii kúpim/predám/vymením/alebo nejakej blbej. KAŽDÁ. Písal som párkrát, nech sa to už naučí. Ale namiesto slov "Ok, robím to blbo, sorry" prišlo len navážanie a narážky na počet mojich príspevkov (dokonca :D ). Počet príspevkov o ničom nesvedčí, ľudia s IQ nad hranicou bodu mrazu to pochopia.

Takto, jak vy ku mne, tak ja k vám...
Nezastavam sa kofa, lebo je kamarat, ale tiez som spravca na jednych "detskych" strankach.
Tam tiez "odstranim hovno, kym nesmrdi"..

A clovek s vyssim IQ pochopi, na co tie sekcie tu su.
Ja by som ho uz ani 2x neupozornil, tak moze byt rad, ze nie som spravca ja.
0
Myslieť, znamená hovno vedieť.

Používateľov profilový obrázok
martens
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 860
Dátum registrácie: 27 Jún 2009, 00:00
Bydlisko: ČR(Orlová)
Vek: 31
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa martens » 13 Júl 2010, 19:50

Já věděl že tu bude horko.... :D :D :D
0
DPA330Mk4

Kofo

Príspevok od používateľa Kofo » 13 Júl 2010, 20:00

Aj u vás je horko? U nás tiež, nedá sa to vydržať, nech už je 11 večer :D

Akože uznávam, som hajzel. Ale nestal som sa ním zo dňa na deň, z minúty na minútu, lebo som chcel. Tu to inak nejde.

neznámy2

Príspevok od používateľa neznámy2 » 13 Júl 2010, 20:04

Kofo, koµko krát som si povedal, ¾e u¾ nebudem dobrák a furt sa dostanem naspak, ale asi sa fakt zatnem, lebo dnes sa s µuïmi nedá...

Napísať odpoveď