Svetelektro ma zmysel?

Odkážte nám čo by ste chceli zlepšiť na našej stránke

Moderátori: zawin, Moderátori

Kofo

Príspevok od používateľa Kofo » 29 Aug 2009, 23:55

@right - nesranduj, krvilačníci by čakali len na deň spustenia a hor sa do hádky!...

Nienie, nechať bežať ďalej, s pôvodným osadenstvom.

neznamy

Príspevok od používateľa neznamy » 29 Aug 2009, 23:58

urcite nie. navrhujem ODSTAVKU !
pripadne pravidlo 3x a dost. mod moze udelit tri bany casovo odstupnovane za porusenie pravidiel a na 4x ide permanentny ban na vsetko co sa len bude dat :) aj na rodny list....

alebo sprav registraciu pomocou SMS tak ako je to na istom warez fore a budes mat od debilov pokoj...

Používateľov profilový obrázok
bobor1992
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 2761
Dátum registrácie: 17 Apr 2007, 00:00
Bydlisko: Zvolen
Vek: 31

Príspevok od používateľa bobor1992 » 30 Aug 2009, 00:08

Však upozornenia sa dakedy dávali....
0
Väčšina ľudí z PC a Elektro fór zjavne potrebuje počítač, na ktorom cez deň konštruuje vesmírne lode v AutoCADe a zároveň pri tom hrá Crysis a potom celú noc renderuje 3D scény pre chystané pokračovanie Shreka a popri tom ešte strihá Full HD video.

breta1
Power user
Power user
Príspevky: 9330
Dátum registrácie: 06 Feb 2009, 00:00
Bydlisko: brno

Príspevok od používateľa breta1 » 30 Aug 2009, 00:10

Polozil jsi otazku, zda svetelektro ma smysl.
Bez rozmysleni, za pul roku, co tady pusobim, rikam MA a VELIKY.
Nejvetsi plus tohoto fora je jeho mladi a jeho mlade vedeni, neznam obdobu nejakeho odborneho fora s takto mladym slozenim. A vubec to neznamena, ze jeho odborna uroven nejak pokulhava. A i to je mozna "trnem v oku" nekterym tak zvane "zkusenym".
Uz polozeni teto otazky chapu jako velmi zodpovedny pristup cloveka, kteremu neni jedno, co se na foru deje. Nenech se prosim vyprovokovat lidmi, kteri svymi vulgaritami kazi toto forum, lidmi, kteri se snazi urazet druhe a lidmi, kteri se snazi vystupovat jako vyvoleni a neomylni.
Urcite vis, ze kazdem foru se podobne excesy vyskytnou, s tim proste musis pocitat, ale cim drive se tem vulgaritam a urazkam hned v zarodku zabrani, tim lepe - a prostredky k tomu mas.
Neber to jako lichotku, ale myslim, ze jsi dobry a predevsim zodpovedny administrator a fakt by byla skoda, kdyby te , a verim ze jen prechodne neuteseny stav tohoto fora, znechutil a odradil od tve dalsi prace.
0

neznamy

Príspevok od používateľa neznamy » 30 Aug 2009, 00:11

navyse keby sa za registraciu platilo SMSkou tak prachy by mohli ist na server a podobne koniny ktore to obnasa

navyse 3x a permanentka +SMS registracia by bol dost dobry dovod dodrziavat pravidla a spravat sa slusne. pri poplatku povedzme 3-4€by si to kazdy dobre rozmyslel ako sa bude spravat
Naposledy upravil/-a neznamy v 30 Aug 2009, 00:13, upravené celkom 1 krát.

Používateľov profilový obrázok
bobor1992
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 2761
Dátum registrácie: 17 Apr 2007, 00:00
Bydlisko: Zvolen
Vek: 31

Príspevok od používateľa bobor1992 » 30 Aug 2009, 00:11

breta díky :D
0
Väčšina ľudí z PC a Elektro fór zjavne potrebuje počítač, na ktorom cez deň konštruuje vesmírne lode v AutoCADe a zároveň pri tom hrá Crysis a potom celú noc renderuje 3D scény pre chystané pokračovanie Shreka a popri tom ešte strihá Full HD video.

Používateľov profilový obrázok
petr
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 424
Dátum registrácie: 26 Jún 2008, 00:00
Bydlisko: Záhorí
Vek: 32
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa petr » 30 Aug 2009, 00:14

Tiez sa pripojim - na tejto stranke som sa vela priucil a bolo by skoda to len tak zrusit. Je pravda ze vela "detí" sa pyta nezmysly, to je ich lenivost si nieco zistit, najst, priucit sa a tak to fuknu sem... Ja ked som bol mladsi som nemal takuto vymozenost -internet a tak som bol nuteny starat sa sam. Ale teraz je internet skor samozrejmost vo vecsine domacnosti a tak sa ani necudujme ze tu su temy ake su... Ale zrusit urcite nie - skor pretriedit, urobit poriadok...

breta1 - velice pekne napisane...
0

Používateľov profilový obrázok
kubo150
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 3253
Dátum registrácie: 20 Júl 2007, 00:00
Bydlisko: Pri Bytči
Vek: 33
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa kubo150 » 30 Aug 2009, 00:19

áno a potom by sem nikto nechcel registrovať.
Keď si človek čo má vytvorené fakt velké dielo povie takúto otázku, tak to musí byť už riadne zničený z toho čo sa deje. Daj si pauzu, riadne sa vyspy a nemysli na to. Ono ťa ešte všeličo napadne a toto ešte nieje stav pre takéto unáhlené rozhodnutia.
0
Som ten ktorý to vykoná.
Moje slovo:
Neverím na náhody,
Náhoda je len jedným, alebo skupinou ľudí nepochopená realita

neznamy

Príspevok od používateľa neznamy » 30 Aug 2009, 00:22

hm,nemyslim,keby bol ten poplatok cca 1,5€ tak ano,pripadne registraciu na pozvanky

Kofo

Príspevok od používateľa Kofo » 30 Aug 2009, 00:22

Čistá volovina... Sorry :D

Používateľov profilový obrázok
Jacob989
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 2775
Dátum registrácie: 13 Mar 2008, 00:00
Bydlisko: Dubnica nad Váhom
Vek: 34
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Jacob989 » 30 Aug 2009, 00:25

presne tak, aj ty si iba človek ... odpočiň si a nesprav unáhlené rozhodnutie, ktoré by si potom ľutoval ..
Chceš zahodiť 2 roky svojej tvrdej práce, a práce ostatných ?
Blbosť, nech žije fórum ... :wink:

SMS registrácia je blbosť, to sa radšej pôjde polka za tie peniaze v piatok rozbiť ... Treba iba tvrdo do nich ... porušenie pravidiel/BAN ... použiť pravidlo 3x a dosť ...
0
Hudobník, zvukár, DJ, osvetľovač, fanúšik kvalitného zvuku, programátor, automatizér, elektrotechnik...Výroba laserových projektorov na zákazku.
Inak som Jakub.

Používateľov profilový obrázok
elektonik737
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 206
Dátum registrácie: 01 Mar 2008, 00:00
Bydlisko: Láb
Vek: 33
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa elektonik737 » 30 Aug 2009, 01:38

caw ondro

tu som uz vycital hrozne vela super veci a hlavne mam vacsi rozhlad. je to fain stranka kto chce odist ,nech ide!!! Skalny a vdacny ostanu, rozhodne nerusit. :idea:
0
HLADAM SPONZORA
ponukam reklamnu plochu na robotoch ...
http://dydo-robots.webnode.sk/
Obrázok

Používateľov profilový obrázok
Thom.Borg
Okoloidúci
Okoloidúci
Príspevky: 44
Dátum registrácie: 12 Máj 2009, 00:00
Bydlisko: Bratislava
Vek: 37

Príspevok od používateľa Thom.Borg » 30 Aug 2009, 01:49

V žiadnom prípade nerušiť!!! :evil:
Svetelektro som objavil asi pred troma mesiacmi, potreboval som súrne s niečím pomôcť. Odvtedy neprešiel jediný deň čo by som sa tu nepozrel. :)
Kvôli určitým veciam ktoré sa mi pred dva a pol rokom prihodili som sa elektronike úplne prestal venovať. Nemal som možnosť, čas ani priestor.
Svetelektro ma povzbudilo k tomu, aby som sa k tomu môjmu koníčku vrátil.
Som tejto stránke veľmi vďačný, lebo po vyše dvojročnej prestávke sa zase pomaličky vraciam do toho "sveta elektoniky". Som rád, že niečo takéto existuje, nepoznám nič lepšie na internete čo by ma tak zaujalo a kam by som sa denno-denne vracal s tým, že nájdem tu niečo nové, niečo zaujímavé a niečo sa naučím. Bol by som veľmi nerád keby toto všetko zaniklo. :cry:
0

Používateľov profilový obrázok
čalfa
Power user
Power user
Príspevky: 383
Dátum registrácie: 30 Apr 2007, 00:00
Bydlisko: Rašov (pri Bytči)
Vek: 33
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa čalfa » 30 Aug 2009, 03:32

myslim si ze nema zmisel rusit forum,,,sice ja som uz neni taky aktivny clen ako kedisi ale strasne rad si citam clanky,,, a rad poradim ak to neurobil niekto predo mnou a naco opakovat tu istu vec,,,, mne osobne stranka pomohla, nikdy by som nebol tam kde som teraz nebyt tehto fora, registraciou sms by som nedaval,,, ja kedisi by som sa neregistroval za poplatok a pritom mi tato stranka dala tolko vela ze som aj vdaka tohto fora dosiahol celkom velky uspech, ale to je jedno
0
programator AVR v jazyku C a asm, navrh HW

martin knocik
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 1639
Dátum registrácie: 23 Jan 2008, 00:00
Bydlisko: Trenčianska Turná
Vek: 33
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa martin knocik » 30 Aug 2009, 06:51

JA si tiež myslím že svetelektro má zmysel. Aspon sa tu človek može poradiť s ostatnými. Určite nemá zmysel rušiť kvoli hádke s Federmanom alebo ked 3 z 5496 ludí sa chcú odhlásiť.
0

Používateľov profilový obrázok
eurobastler
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 3903
Dátum registrácie: 19 Apr 2009, 00:00
Bydlisko: BA
Vek: 35

Príspevok od používateľa eurobastler » 30 Aug 2009, 08:10

Viem, ze teraz by ste ma najradsej zlyncovali za nedavny konflikt, ale neda mi nereagovat. Urcite toto forum zmysel ma. Hovori sa, ze cim viac hlav, tym viac rozumu. To, ze na danu temu vyjadria viaceri svoj nazor, umoznuje ziskat prehlad nielen o problematike, ale aj o uzivateloch. Niekedy sa da pristupit ku kompromisom v rieseni, niekedy je to vylucene. Neda sa povedat, ze som tu dlho, ale za ten cas som sa tu dozvedel mnozstvo informacii, ktore som aj vyuzil v praxi. Kazdy tu po case zisti sam, aka je "odbornost" prispievatelov.
petr napísal:Tiez sa pripojim - na tejto stranke som sa vela priucil a bolo by skoda to len tak zrusit. Je pravda ze vela "detí" sa pyta nezmysly, to je ich lenivost si nieco zistit, najst, priucit sa a tak to fuknu sem... Ja ked som bol mladsi som nemal takuto vymozenost -internet a tak som bol nuteny starat sa sam. Ale teraz je internet skor samozrejmost vo vecsine domacnosti a tak sa ani necudujme ze tu su temy ake su... Ale zrusit urcite nie - skor pretriedit, urobit poriadok...

breta1 - velice pekne napisane...
to navrhujem ignorovat a po par dnoch vymazat. uz len nadpis zhanam schemu na ...... mi zdviha tlak... neplatilo by to pri schemach zariadeni, pristrojov apod. ale pytat schemu na stroboskop, blikacku, zosilnovac si vyzaduje guraz, ked su toho MegaBajty na internete.

a k tej registracii cez SMS-ono je to pekna idea. ved potencialny zaujemca si forum moze prezerat aj bez registracie a podla toho uvazi, ci sa to oplati...ja osobne by som bol ochotny dat za registraciu do 3.33 euro na rok, neviem ako ostatni...
0
Obrázok

Quaska
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 175
Dátum registrácie: 25 Jún 2009, 00:00
Bydlisko: Cz-City
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Quaska » 30 Aug 2009, 08:21

V žádném případě nerušit. I když zde často dochází k tomu, že laik radí úplně neznalým aspoň je to pohromadě na jednom serveru a je šance že pomůže někdo více znalý.
0
Navštivte poradnu pro ňadernou energii
http://necyklopedie.wikia.com/wiki/%C5% ... r%C3%A1rna nebojte nebudou si z vás dělat kozy !

Používateľov profilový obrázok
boraicho
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 12412
Dátum registrácie: 03 Feb 2007, 00:00
Bydlisko: Prešov
Vek: 35
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa boraicho » 30 Aug 2009, 09:47

nerušiť
0
"Aj nevinne vyzerajúca súčiastka, môže byť príčinou nefunkčnosti zariadenia a tou kondenzator 100% je"
3D REBEL II + PLA + PETG
CNC 1810 na DPS

marek181818

Príspevok od používateľa marek181818 » 30 Aug 2009, 10:07

zawin neber toto vazne ale s humorom ,si opity zhuleny? :D ziadne rusenie nebude a hotovo !!!
je tu este vela uzivatelov co chcu aby tento web bol kam by sa obracali na svoje problemy,napady ci rady no sem ja len tolo napisal by som toho este viac ale komu by sa to chcelo citat :D :D :D

pin
Power user
Power user
Príspevky: 2370
Dátum registrácie: 09 Máj 2009, 00:00

Príspevok od používateľa pin » 30 Aug 2009, 10:25

Samozrejme to tu má veľký zmyseľ, my ostarnutí odborníci tu môžeme trúsiť svoje múdrosti. A čo z toho máme? Príjemný pocit dôležitosti. :wink:

Problém nastane, keď moja múdrosť tu je spochybnená, no tak to nie, to tak nenechám, pusťme sa do boja !!! A je to.

Múdrejší by azda mohol ustúpiť, ale keď sa chce odregistrovať?
0

Zamknuté