Antivírus do mobilu

Moderátor: psichac

Používateľov profilový obrázok
Robio
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 5398
Dátum registrácie: 11 Sep 2007, 00:00
Bydlisko: Bratislava
Vek: 34
Kontaktovať používateľa:

Re: Antivírus do mobilu

Príspevok od používateľa Robio » 26 Dec 2013, 18:58

pettter napísal:A že tých pokusov je požehnane asi nezaprieš... či?
Nevravím že nieje...určite je, to máš pravdu, ale tak isto je aj na svete veľa teroristov ale nechodím tam na dovolenky a nezvyšujem tak šancu že mi pri státí na červenú buchne vedľajšie auto. Riziko tu je aj na slovensku. Chcem tým povedať že riziko sa dá veľmi minimalizovať správnym používaním reps. správnym z hľadiska napadnutia nechceným SW.A to že či chce nejaká vláda o mne informácie, tak to sa nebude obťažovať nejakým vírusom od malé programátora. Si to ľahko zistia cez banky, operátorov, nákupné centrá, klubové karty , tí vaše fajzbuky a pod. :D

Ak má niekto kľudnejšie spanie, tak nech to má v mobile, ale pre mňa je to zbytočnosť, autor témy sa pýtal na to, tak som mu na to odpovedal a nejdem tu nikomu nadávať do idiotov kto má iný názor na to.
0
Ponukam: 3D tlac, CNC frezovanie, Kalibracia teplotnych cidiel, pre viac info SS.

Používateľov profilový obrázok
5ko
Power user
Power user
Príspevky: 10174
Dátum registrácie: 18 Feb 2010, 00:00
Vek: 68

Re: Antivírus do mobilu

Príspevok od používateľa 5ko » 28 Mar 2015, 12:26

Zdravím odborníkov na fony,
potreboval by som vysvetliť presne krok za krokom ako nainštalovať do Samsung ACE4 , akýkolvek FREE antivírus,
podmienka je že len cez wifi, nakolko vo firermnej orange sieti máme internetové pripojenie blokované.
Prešiel som z tlačítkového na šmátrací a som s toho na prášky. :mrgreen:
0
Lenivosť je matka pokroku.Lenivý človek rozmýšla,ako by si robotu uľahčil a tak niečo vynájde.
Ku každému čínskemu výrobku by mali pribaliť jedného číňana, aby som ho mohol nakopať do ....,ked sa to pokazí.

Používateľov profilový obrázok
jirka.jirka.
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 1539
Dátum registrácie: 17 Okt 2008, 00:00
Bydlisko: Uherské Hradiště
Kontaktovať používateľa:

Re: Antivírus do mobilu

Príspevok od používateľa jirka.jirka. » 28 Mar 2015, 12:32

Je vhodné mít účet u gůglu, práci u androidu to značně ulehčí.

Potom najít aplikaci Obchod Play a přihlásit se do něj. Defaultně je myslím nastaveno, že apky se budou stahovat pouze přes wifi. Ale to najdeš v nastavení toho Obchod play, tam si to ověříš. No a tam si najdi vhodný antivir.

- Avast
- CM Security
- Eset (nějaké fce jsou vypnuté ve free)
0

Používateľov profilový obrázok
5ko
Power user
Power user
Príspevky: 10174
Dátum registrácie: 18 Feb 2010, 00:00
Vek: 68

Re: Antivírus do mobilu

Príspevok od používateľa 5ko » 28 Mar 2015, 13:22

No potial som sa dostal,prezeral som rôzne antiviry, ale na tej malej obrazovke najsť čo vlastne mám stiahnuť je umenie,preto chcem poradiť nejaký najvvhodnejší a na stiahnutie najjednoduchší antivir,lebo všetko je to zamotané vo všelijakých balíkoch a neviem čo mám stiahnuť a čo nie.
0
Lenivosť je matka pokroku.Lenivý človek rozmýšla,ako by si robotu uľahčil a tak niečo vynájde.
Ku každému čínskemu výrobku by mali pribaliť jedného číňana, aby som ho mohol nakopať do ....,ked sa to pokazí.

Používateľov profilový obrázok
jirka.jirka.
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 1539
Dátum registrácie: 17 Okt 2008, 00:00
Bydlisko: Uherské Hradiště
Kontaktovať používateľa:

Re: Antivírus do mobilu

Príspevok od používateľa jirka.jirka. » 28 Mar 2015, 14:04

Tak se na to podívejme formou odkazů. ;)
Avast
Já třeba používám toto CM Security
Eset

Můj názor na tyto antiviry
Avast - měl jsem jej, ale mě se zdálo, že je poměrně líný. Mám Sony xperia m. Možná na jiném kanónu to poběží lépe. Obsahuje ale spoustu blbinek (třeba antiTheft "nebo tak nějak se to jmenuje", vyhledá ztracený mobil, ale stejnak když ztratíš mobil, tak zloděj udělá root)
CM Security - Obsahuje antivir, můžeš si zamknout přístup do google drive, blokovat nějaké jiné apky (heslo, gesto,....).

Ale stejnak si myslím, že nejlepší antivir jsi ty sám. Nestahuj co neznáš a neinstaluj každou kravinu.
Osobně si vybírám aplikace na google play podle toho, kolik lidí si ji stáhlo a taky podle hodnocení.
0

Používateľov profilový obrázok
5ko
Power user
Power user
Príspevky: 10174
Dátum registrácie: 18 Feb 2010, 00:00
Vek: 68

Re: Antivírus do mobilu

Príspevok od používateľa 5ko » 28 Mar 2015, 15:02

No veď práve, ja som otvoril nechtiac stránku a drb ho , bol tam trojak a to je nový mobil. :mrgreen: Dúfam, že ho to nakope do prdele.
0
Lenivosť je matka pokroku.Lenivý človek rozmýšla,ako by si robotu uľahčil a tak niečo vynájde.
Ku každému čínskemu výrobku by mali pribaliť jedného číňana, aby som ho mohol nakopať do ....,ked sa to pokazí.

Napísať odpoveď