8V>220V

Ak máte problém s elektronikou v aute a motorke, alebo proste chcete do auta a motorky niečo zapojiť

Moderátori: mirosne, Moderátori

Používateľov profilový obrázok
servisman
Power user
Power user
Príspevky: 1763
Dátum registrácie: 15 Dec 2006, 00:00
Bydlisko: skoro PN

Príspevok od používateľa servisman » 30 Júl 2007, 20:06

A kam sme sa to dostali, od meniča k výbušninám, ešte aj moderátor sa dal strhnúť davom :lol:
0
Nič sa nedeje náhodne!

Používateľov profilový obrázok
borec
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 1550
Dátum registrácie: 11 Jan 2007, 00:00
Bydlisko: Turčianske Teplice
Vek: 32
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa borec » 30 Júl 2007, 20:11

ja to troska zvediem k teme :D ten menic som robil, mam to doma (osadenu DPS) ale mam to na haku, nece sa mi s tym sr.t. ono je to v pohde, a pri prepnuti na 60Hz aj celkom fajn ucinne, cize ocporucam kazdemu, smelo do tohto tatosa
0

Používateľov profilový obrázok
pablox
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 1750
Dátum registrácie: 19 Júl 2006, 00:00
Bydlisko: Ruzomberok
Vek: 33
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa pablox » 31 Júl 2007, 07:47

servisman napísal:A kam sme sa to dostali, od meniča k výbušninám, ešte aj moderátor sa dal strhnúť davom :lol:
Ale tak trosku treba odbocit od temy :D Kym tu nie su navody na nejake plasticke haluze a pod, tak je to v pohode. Tu na ELWEBE to vyzeralo v niektorych pripadoch o dost horsie http://www.elweb.cz/forum.php?prispevek=15406#id15841

S tou kovovou trubkou ma to napadlo, lebo typek z webu www.pokusy.chytrak.cz dal ten FLASH s tou trubkou to TV no a dopadlo to ako uz asi viete....telka na cucky, VN kaskada doletela najdalej, asi 20m. Kdesi to video este mam :lol:
0
Naposledy upravil/-a pablox v 31 Júl 2007, 07:52, upravené celkom 1 krát.

Používateľov profilový obrázok
pablox
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 1750
Dátum registrácie: 19 Júl 2006, 00:00
Bydlisko: Ruzomberok
Vek: 33
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa pablox » 31 Júl 2007, 07:50

borec napísal:ja to troska zvediem k teme :D ten menic som robil, mam to doma (osadenu DPS) ale mam to na haku, nece sa mi s tym sr.t. ono je to v pohde, a pri prepnuti na 60Hz aj celkom fajn ucinne, cize ocporucam kazdemu, smelo do tohto tatosa
Ten menic som kedysi chcel stavat aj ja, ale dosiel som k tomu, ze nemam nan vyuzitie. Predsa elektrika u nas v meste vypadne raz za rok, aj to len na par minut (ak samozrejme nebuchcne trafak alebo pod.) takze by mi bol na nic. Ale v dakom kempe je to dobra vec. Skor by som ale bral menic z 12V na 19V pre notebook, nechce sa mi furt drat baterku.
0

Používateľov profilový obrázok
servisman
Power user
Power user
Príspevky: 1763
Dátum registrácie: 15 Dec 2006, 00:00
Bydlisko: skoro PN

Príspevok od používateľa servisman » 31 Júl 2007, 21:31

Skús sa pozrieť sem, azda si niečo vyberieš
http://sel.wz.cz/download.php
:wink:
0
Nič sa nedeje náhodne!

Napísať odpoveď
  • Podobné témy
    Odpovedí
    Zobrazení
    Posledný príspevok