Konec podpory Win XP a Firefoxu "způsobil" rozmazané texty

Ak hľadáte nejaký softvér do PC prípadne ak s ním máte nejaký problém.

Moderátori: psichac, Moderátori

Používateľov profilový obrázok
MAKOSYS
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 684
Dátum registrácie: 23 Jan 2016, 15:56
Bydlisko: VT SLOVAKIA

Re: Konec podpory Win XP a Firefoxu "způsobil" rozmazané texty

Príspevok od používateľa MAKOSYS » 11 Mar 2017, 13:03

Všetky oficiálne stránky na stiahnutie ti v skutočnosti ponúknu verziu 52 aj keď je tam napísaná nižšia verzia. Po nainštalovaní a pred spustením radšej odpoj pc od netu(vypni Wi-Fi, odpoj kábel) a potom v menu zakáž aktualizácie.

Tu máš 51-32bit

http://leteckaposta.cz/975151846
0
„Hľadáme nepoznané, spoznávame nehľadané. Strácame to cenné, ceníme si až stratené. Milujeme všetko zradné a zrádzame milované.”
Pozdravuje Vás Martin(KUBO)

Marek1975
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 1693
Dátum registrácie: 25 Okt 2016, 14:10
Bydlisko: Trstín a Budkovce
Vek: 49
Kontaktovať používateľa:

Re: Konec podpory Win XP a Firefoxu "způsobil" rozmazané texty

Príspevok od používateľa Marek1975 » 11 Mar 2017, 13:45

MAKOSYS ... si si 100% isty? :D

kukni link : https://ftp.mozilla.org/pub/firefox/releases/

je to priamy ftp kanal firefoxu z archivmi "old" verzii prehliadaca, staci si vybrat, stiahnut a nainstalovat :)

Good luck :)
0
ElektroLab.eu je blog, fórum a inzercia pre predaj a nákup elektronických komponentov, retro elektronika, náradie a pomôcky, ponuka služieb, pracovné ponuky v obore elektro. Jednoducho inzercia, ktorá reálne predáva váš tovar.

Používateľov profilový obrázok
elmara
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1360
Dátum registrácie: 10 Máj 2008, 00:00

Re: Konec podpory Win XP a Firefoxu "způsobil" rozmazané texty

Príspevok od používateľa elmara » 11 Mar 2017, 14:20

MAKOSYS napísal: pred spustením radšej odpoj pc od netu(vypni Wi-Fi, odpoj kábel) 6
To jsem udělal, jak jsem už psal. Když jsem byl off-line, tak mi vyskočilo okno s přerušením stahování a instalace se ukončila.
Marek1975 napísal: Registre widiel si vycistil?
Jak jsem psal, čistil jsem jak registry, tak to ostatní CCleanerem. Jiný způsob pro registry neovládám.

-- Spojený príspevok 11 Mar 2017, 14:33 --
MAKOSYS napísal: Tu máš 51-32bit
http://leteckaposta.cz/975151846
Naistaloval a super - už je to opět v pořádku. :applause: Děkuji!
Akurát teď mi zničehonic začlo při psaní podtrhávání slov...viz tento text. Jak se toho zbavit?

Už je to vyřešeno...zrušil jsem podtržítko kontrolovat pravopis při psaní v nastavení.

Pánové, všem vám moc a moc děkuji!!!
Prílohy
Podtrhávání slov.JPG
0

Používateľov profilový obrázok
zen
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 484
Dátum registrácie: 22 Nov 2013, 14:33
Bydlisko: Cadca

Re: Konec podpory Win XP a Firefoxu "způsobil" rozmazané texty

Príspevok od používateľa zen » 11 Mar 2017, 16:03

elmara napísal:Tak několikátý pokus o instalaci Firefoxu 51.0.1. Odinstalován >> čištění CCleanerem >> Restart PC >> instalace verze 51.0.1 >> odškrtnutí před instalací - tiché aktualizace >> Firefox nainstalován. Ale opět ukazuje verzi 52. Připadá mi, že se po připojení k netu sám upgraduje. V příloze je okno, které vyskočilo při tom, když jsem se odpojil z netu a byl OFF-LINE.

Niekoľko dni mi Firefox behal veľmi pomaly, často som mal "Not Responding". Nainštaloval som znovu XP a Firefox 50.0.1. Nez som pripojil kábel:

Tools - Options - Advanced - Never check for updates

Funguje uz 5 dni bez problémov.

P.S. CCleaner nenajde vse. Robim instalaci pomocou Autoit3. Script na cistu insalaciu po instalacii XP nefunguje, ked odinstalujem pomocou REVO Uninstaller a CCleaner.

Mozno este vyzkusaj REVO.
0
Samozřejmě, že dědeček nemá kapesní hodinky poháněné elektřinou. Takový nesmysl si může vymyslit jen Saturnin. (Zdenek Jirotka, 1942)

Napísať odpoveď
  • Podobné témy
    Odpovedí
    Zobrazení
    Posledný príspevok